Jump to content

2011 Audi RS5


rade

Postare recomandată

Salutare

Sunt membru de mai mult timp pe forum si vreau sa va prezint noua mea masina. Este vorba despre un Audi RS5. Inainte de aceasta am avut un Audi A5 3.0 TDI quattro, am vandut-o si am trecut la ceva mai puternic :) Am facut cu ea aproximativ 5000 km si pot spune ca sunt extrem de multumit de cum se comporta.

Ca si optionale:

Culoare Rosu "Misano" perlat

Interior Argintiu "Perl"/Negru

Tapiterie din piele Seidennappa, cusatura cu ornament din piele gri

Manere usi imbracate in piele

Ornamente interioare din tesatura de otel, fumurii (consola centrala din lemn negru "piano")

Scaune fata reglabile electric, cu functie de memorie

Oglinzi exterioare reglabile, rabatabile si incazite electric, cu functie automata antiorbire si functie de memorie

Scaune fata/spate incalzite

Bang & Olufsen Sound System

Audi Music Interface

Sistem de navigatie plus (contine hard disk intern, 10 GB utilizabili pentru muzica, Radio-DVD cu posibilitatea de citire MP3/WMA/AAC si filme pe DVD, display color 7

post-66112-0-84971400-1297705699_thumb.j

post-66112-0-13339900-1297705710_thumb.j

post-66112-0-95469600-1297705718_thumb.j

post-66112-0-61987200-1297705727_thumb.j

post-66112-0-03253600-1297705739_thumb.j

post-66112-0-51166900-1297705743_thumb.j

post-66112-0-51974700-1297705815_thumb.j

Link către comentariu

Ai spart gheata pe forum cu primul RS5! Este superb din toate punctele de vedere, sa il stapanesti sanatos si fara incidente!

Link către comentariu

felicitari pentru achizitie...ce pot sa zic DOAMNE CUM ARATA! :), cat mai multi km pana o schimbi si pe asta :)never know

Link către comentariu

:eek: :eek: :eek: :eek: nu pot sa exprim ce simt cand vad asemenea masina :). Sa o stapanesti sanatos. Sincere felicitari!!!!!

Link către comentariu

Frumoasa, felicitari. Cum se simte pe drumurile din orasul nostru? In afara de Calea Lui Traian care e proaspat refacuta :P. Pozele sunt facute spre groapa de gunoi, bun drum de testat quattro :)

Link către comentariu

ia uite ce a aparut pe forum!

sa o stapanesti sanatos,sa o feresti de accidente stupide.

ar trebui sa ne dai cateva sfaturi pt o reorientare profesionala...sunt sigur ca multi ti-ar fi elevi (cei care isi doresc asemenea herghelie)

Link către comentariu

Ce sa mai, ne-ai lasat cu gura cascata, daca era a mea cred ca o luam cu mine in pat ca pe iubirea mea de-ntai :icon_thumright:

Nici nu vreau sa ma gandesc cat costa o asemenea bijuterie.

Lasand gluma la o parte, s-o stapanesti sanatos si tot ce-ti doresti alaturi de roscata ;).

Link către comentariu

Alte poze-link extern

sa o stapanesti sanatos!

culoarea o prinde bine.

singurul minus al masinii e volanul :( mergea cel de rs4 cu partea de jos plata si piele perforata.

Modificat de Bogdan_wrc
Link către comentariu

:blink: :blink: Foarte.... nu sunt cuvinte ca sa caracterizezi masina. Trebuie sa ai un foarte mare :icon_cheesygrin: cand o conduci.

Link către comentariu

Salut

Superba masina. Stai cumva pe bd Decebal pe langa BCR? am tot vazut-o parcata pe acolo

Sa o stapanesti sanatos

Link către comentariu

Cineva care nu tine cont decat de PASIUNE. Restul nu mai conteaza.

O seara placuta pentru ca ai de ce.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!