Jump to content

Seat Ibiza


bogdan_mbi

Postare recomandată

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

pentru filmulete intrati pe youtube si scrieti.............haplea vs.....si le vedeti pe toate arad 2011si tulcea 2011......va voi raspunde la orice intrebare....tin sa mutumesc lui Dragos Voinea(T C M) si asistentului lui Mugur pentru sprijinul acordat si in special pentru ultimul soft....

Modificat de bogdan_mbi
Link către comentariu

13.3 pe ploaie la arad......iar la tulcea nu au masurat cum treb timpi.....ex:ma-am dat cu masimo,audi a5 3000tdi cel mai tare diesel din tara si il bat 4 masini(youtube-haplea vs masimo)el scoate 13.1si eu 13.8 pe banda din stanga,la care orgamizatorul dupa ce am facut tam tam,i-si cere scuze ca au avut niste defectiuni la ultimile fotocelule....urmatoarea cursa este pe 3 iulie.....sunt curios atunci,imi voi pune camere pe toata masina,pt dovezi.....

Link către comentariu
hangyouridols

In videoclip tu ai plecat iar masimo statea pe loc :),dupa care il vad ca vine tare din urma :somnmare:.

Link către comentariu

O sa va postez bonuletul cu timpi si cine a castigat cursa,si deacum inainte o sa filmez din interiorul masini,ca sa se vada cursa pana la final...... Sunt 2 curse filmate cu iphonul pus suportul pe luneta.....imi pare rau ca in filmuletul cu masimo nu am avut baterie....la urmatoarea cursa pa 3 iulie voi avea 2 camere......

Link către comentariu

Pai din cate se vede pe bon - se poate presupune ca el se dadea strict pentru ET si nu sa ajunga neaparat primul la finish. (ca vad ca are 1.65 timpul de reactie fata de 0.3 al tau - deci nu pare sa-l fi interesat sa plece la verde)

Link către comentariu
  • 1 month later...

Ultimul timp pe 400m.10.07.2011----12.9 1.9 tdi pt cei care cunosc.... Soft tcm 300+hp,motorizare hibrid&turbo..mbituning....

Link către comentariu
  • 1 month later...
cristi_eftimie

post-56207-0-08506200-1314037791_thumb.jpost-56207-0-99178100-1314037825_thumb.jcel mai bun timp pe aeroportul Tulcea ieri ... 12.4 sec

felicitari Bogdan

casa de piatra

Modificat de Electrick's
Link către comentariu
  • 1 month later...

merci mult pentru ambele felicitari!!!!!!dabea acuma am intrat si eu dupa atata timp pe forum...........o sa vedeti o surpriza la brasov duminica la KOE si mai ales la tulcea pe 23 octombrie

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!