Jump to content

Seat Ibiza


bogdan_mbi

Postare recomandată

Da foarte tare masina am vazut la toate cursele e ceva nemaipomenit am vazut cum bate m3 cu soft nu ma asteptam la o asemenea putere la un diesel sa o stapanesti sanatos

Link către comentariu

mai nou sunt provocat de un M5 si un M3.......M3 a zis la toata lumea "daca il bat ii da foc"....o sa chem mai multi spectatori la aceasta cursa ca poate se tine de cuvant......:blah:

Link către comentariu

omul nu stie ca o sa fiu cel mai mare cosmar al lui.........

Modificat de bogdan_mbi
Link către comentariu

hmmm...ce sa mai zici..1.9-300cp...felicitari pentru modificarile aduse ca sa ajungi la performanta actuala...ar fi interesanta o filmare la [cenzurat] cu m3 si m5 , nu de alta dar sa vedem si noi...keep working... :Driver:

Link către comentariu

20% mai mult??wow..interesant..nu prea am auzit de chestia asta ce zici , water-methanol'ul, insa iti doresc bafta si sa ne zici dupa rezultatele...keep working

Link către comentariu

am mai montat pe un golf 4 cu motor de ibiza cupra 1.9tdi 160 hp +modificata dusa in 220 cai si cu water pe dino test ia dat 253hp+60nm deci e diferenta.......

Link către comentariu

ce nu sti despre care golf e vorba.........si al cui a fost!.....a dat o de pomana cu lumanare........

Link către comentariu

eu dabea astept.......si mai ales primele curse legale sunt in aprilie.....:icon_thumright:

Link către comentariu
  • 1 month later...

am auzit ca ai vopsit masina cand ne pui si noua poze cu noua infatisiare si mai repede vreau sa o vad pe strada

Link către comentariu

Felicitari pt proiect... sunt convins ca e o mare realizare sa stii ca masina facuta de tine, are asemenea performante.

Link către comentariu

Dyno

Dyno 2 este o alta versiune de soft, ceva mai agresiva pentru ca am cuplul maim mult mai jos in turatie, desi este putin mai mic

Salut!

Link către comentariu

dino 2 este facut la autotest vitan(bucuresti)270hp 554nm am si un filmulet cu masuratoarea ,dar vreau sa-l bag pe ultimul ,cand o sa o masor cam peste o saptamana cu trecerea pragului de 300+hp daca vrei sa iti trimit filmuletul cu masuratoarea de 271hp........nu vreau sa ajunga pe youtube id msg.......... mbituning

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!