Jump to content

Jetta / Bora 1.8T 180hp stock


dudyyxx

Postare recomandată

Imi place mult masina ta....! 

 

Imi poate spune cum pot schimba becurile mici de pozitie din faruri...nu reusesc sa le scot!!!! Nu radeti de mine!

Link către comentariu
  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dudyyxx

    681

  • Rujjuman

    76

  • Muale

    72

  • Circoloco

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

daca vrei ceasuri iei de passat w12 cele cu 300 cum am eu..si faci acele argintii si tot un drac este...

in legatura cu suportul de numar..al meu este mai mare decat numarul moto...si este oem america

Link către comentariu

ok,am sa caut.numarul meu nu este de moto.este facut la o firma(doar pt foto este facut) ,iar suportul este cel original,e prins in 2 clipsuri cu surub.si sunt ditamai gaurile in bandou din cauza lorSent from my iPhone using Tapatalk

Modificat de dudyyxx
Link către comentariu
  • 1 month later...

salutare.revin si eu cu o problema.de cateva zile,in momentul cand accelerez brusc din a 3 a in sus ,masina are o fractiune de secunda de ezitare,timp in care se aprinde ASR-ul,dupa care trage.din momentul in care se aprinde martorul,nu il mai pot activa/dezactiva pana nu opresc motorul.la mers normal,linistit,nu se intampla nimic.stie cineva ceva legat de problema asta?1 coleg spune ca ar fi debitmetrul

Link către comentariu

daca ai scoasa mufa la debitmetru o sa ai aprins ESP mereu dezactivat.eu merg fara el de cand am K04...ma tine pe loc cand nu am chef:))

Link către comentariu

nu am mufa scoasa.problema e ca il aprinde cand accelerez pana in podea.si ramane aprins mereu,pana cand opresc motorul

Link către comentariu

salutare.revin si eu cu o problema.de cateva zile,in momentul cand accelerez brusc din a 3 a in sus ,masina are o fractiune de secunda de ezitare,timp in care se aprinde ASR-ul,dupa care trage.din momentul in care se aprinde martorul,nu il mai pot activa/dezactiva pana nu opresc motorul.la mers normal,linistit,nu se intampla nimic.stie cineva ceva legat de problema asta?1 coleg spune ca ar fi debitmetrul

 

fa o scanare, sa vedem ce erori sunt stocate.

salutare.revin si eu cu o problema.de cateva zile,in momentul cand accelerez brusc din a 3 a in sus ,masina are o fractiune de secunda de ezitare,timp in care se aprinde ASR-ul,dupa care trage.din momentul in care se aprinde martorul,nu il mai pot activa/dezactiva pana nu opresc motorul.la mers normal,linistit,nu se intampla nimic.stie cineva ceva legat de problema asta?1 coleg spune ca ar fi debitmetrul

 

fa o scanare, sa vedem ce erori sunt stocate.

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

poate m-am grabit umpic,dar nu are nimic.nu am mai avut rabdare.daca o fi o zi sau doua de ger,ceea ce nu cred, nu o scot

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Te-am vazut acum in Bucuresti. Masina e super, nu erai in ea ca as fi oprit sa schimbam 2 vorbe. Cat mai multi km sa te poarte sanatos.

Link către comentariu

Te-am vazut acum in Bucuresti. Masina e super, nu erai in ea ca as fi oprit sa schimbam 2 vorbe. Cat mai multi km sa te poarte sanatos.

Si eu am vazut-o pe Mosilor, chiar fura privirea :D

Bafta cu ea

Link către comentariu

multumesc multumesc.pai facem o intalnire intr-o zi,nu e problema,sa schimbam o vorba

Link către comentariu

Se supara tare cineva pe mine daca spun ca e urat sa vopsesti etrierii cu placutele montate? Arata a treaba de 10 minute... Plus ca daca nu-s noi, sau daca le omori repede la urmatorul schimb o iei de la capat.

 

just my 2 cents

Link către comentariu

pai daca dadeam placutele jos se vedeai foarte urat.asa cand le voi schimba, le voi vopsii si pe celelalte.vopseaua este asta..si nu e rosie, e un portocaliu fosforescentpost-78485-13947274681373_thumb.jpg

Link către comentariu

Cu janta pusa arata ok.

Puteai, totusi sa izolezi mai bine...

Sunt curios cat o sa reziste.

Link către comentariu

la service-ul de unde am achizitionat-o a zis k da, pentru asta este vopseaua.da puteam, dar m-am cam grabit.oricum vreau sa mai dau 1 data k sa dau si in jurul discului.dar atunci o sa fac o lucrare ca la carte. si eu sunt curios cat rezista

Modificat de dudyyxx
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!