Jump to content

Jetta / Bora 1.8T 180hp stock


dudyyxx

Postare recomandată

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dudyyxx

    681

  • Rujjuman

    76

  • Muale

    72

  • Circoloco

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Anvelopa de iarna are aderenta mai mare, fiind mai moale la temperaturi scazute.

Iti trebuie o retrovizoare neagra sa se vada mai frumos din fata...

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

Link către comentariu

nu o vopsesc deloc,o las asa cum este pt ca mie imi place.in orice caz nu va arata ca a ta.in primul rand nu se potriveste cu interiorul,iar in al doilea rand nu imi place

Link către comentariu

Iti dau eu oglinda electrocrom neagra :)

 

serios acum - si stalpii sunt deschisi la culoare, se potriveste cu restul interiorului. Nu da rau asa cum e.

 

Ce in continuare nu imi place - cum se vede intercoolerul - mai exact racordurile alea albastre. Sunt in contrast cu aspectul clean al masinii.

Modificat de mad_kat
Link către comentariu

gaurile de la grile le voi astupa cu plasa tip fagure din plastic.si grila de la intercooler la fel.exact ca in poza atasata

post-78485-0-50514300-1384782782_thumb.j

Link către comentariu

te salut, am de vreo 6 luni o bora cu aceelasi motor AUQ (model european) , da-mi te rog un email pe nitaionutd@gmail.com, vreau sa te intreb mai multe, despre intretinere , probleme etc.  Multumesc! pt dudyyxx

Modificat de vox 22 44
Link către comentariu

scoate rama la numarul de inmatriculare de pe fata :icon_thumleft:

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

da da:)) daca dau suportul de numar jos trebuie sa dau si suportul origina, cel mic care e prins de bara.am incercat sa-l dau jos si raman cu 2 gauri mari in bandou

sub numarul asta,este suportul original.si e prins in 2 clipsuri chiar in bandou

post-78485-0-95194300-1385670272_thumb.j

Link către comentariu

Frumosss...o sa cam inchizi gura multor carcotasi cu clusterul asta :D

Sent from Lwr-itza using Tapatalk

Link către comentariu

problema e ca sunt slabe sanse sa ajunga la mine.mi-a promis un prieten ca face tot ce poate sa il gaseasca.dar repet,sunt foarte mici sansele.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!