Jump to content

Jetta / Bora 1.8T 180hp stock


dudyyxx

Postare recomandată

e cu tot cu partea bej, de sub ea. desfaci suruburile de pe lateral si scrumiera - ai si acolo surub si o poti scoate

Link către comentariu
  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dudyyxx

    681

  • Rujjuman

    76

  • Muale

    72

  • Circoloco

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

are 2 suruburi pe stanga 2 pe dreapta,ala de sub scrumiera si atat?pe urma iese?

trebuie un spray special pentru vopsit asta?

Link către comentariu

da, o sa te chinuie un pic trimul care vine de la cotiera, dar te descurci.... acum, depinde cum vrei tu sa-l vopsesti... exista spray-urile care au vopsea cauciucata, etc....

Link către comentariu

in principiu da, orice spray care merge sa il dai pe plastic...dar sa fie mat.

Modificat de redline1619
Link către comentariu

Pentru vopseaua aia cauciucata poti sa te folosesti de partea verde de la un burete de spalat vase si de niste cif. Sa nu dai cu diluant ca ataca plasticul.

Link către comentariu

ok.multumesc de informatii.maine ma apuc de treaba,mi-am comandat si ornamentul cromat de la mansonul de schimator si maine vine si ala

Link către comentariu

da,dar trebuie sa fac pielea din nou,trebuie facuta umpic mai larga jos ca sa intre plasticul ala negru pe interior si atunci o sa fie totul ok

Link către comentariu

vreau sa imi fac si eu imbracamintea de la schimbator,stiti pe cineva care lucreaza bine?am inteles ca e cineva si pe forum care face

Link către comentariu

Mai simplu sa intrebi decat sa arunci un ochi la prestari servicii, corect?:)

Tibi are mansoane pt cu/fara rama.

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Frumoasa masina! Ce faruri ai? Eu nu sunt multumit de ele, nu vad bine noaptea si caut o alta varianta!

Link către comentariu

frumoasa masina!!sunt obisnuit cu masinile americane,mai ales cu mirosul lor specific.la tine se simpte mirosul?

Link către comentariu

am farurile originale dar le-am pus un set de lupe bi-xenon,de care sunt foarte multumit,bat impecabil.un set de lupe e undeva la 100euro.

sa stii ca asa e,toata lumea imi spune ca la mine in masina miroase ceva:)))

Link către comentariu

are un miros aparte.nu miroase urat,dar orice dala de miros as pune dupa 2 zile tot la fel miroase

Link către comentariu

miroase a american.:))m-am urcat in 10 de masini americane si scumpe si ieftine,toate au acelasi miros.si foarte rar erau masini cu cutie manuala.

Link către comentariu

F bine arata. Daca vopsesti negru plasticul de la baza in loc de folia aia,e perfect...

From HTC via Tapatalk.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!