Jump to content

Jetta / Bora 1.8T 180hp stock


dudyyxx

Postare recomandată

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dudyyxx

    681

  • Rujjuman

    76

  • Muale

    72

  • Circoloco

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

stiu si eu pe cineva care vinde o suspensie folosita ffff putin..pana in 20 mii km

Link către comentariu

Daca vrei in categoria asta de pret, mai bine ia TA-Technix! :icon_confused:

mai bine nu

ambele sunt entry level, made in china cel mai probabil, dar ta-technix sunt extrem de rigide, JOM e chiar ok pt banii aia, dar cum spunea cineva mai sus, sa nu ai pretentii de la ele.

Link către comentariu

nu vreau ta-technix pentru ca amavut inainte si zici ca mergi cu caruta. o sa iau ori fk ori jom. sper pana la sfarsitul saptamanii sa o si montez

Link către comentariu

de ce vrei tu sa pui suspensie sport si reglabila acuma pe masina?ziceai ca esti f multumit de amortizoarele oem care le`ai pus mai de mult(daca tin bine minte),in locu tau nu as lua nici fk nici jom,as lua suspensie fixa koni str.t de care a avut si colegu Circoloco pe bora lui,mi se pare cea mai ok ptr o bora :icon_thumleft:

Link către comentariu

nu vreau fixa. sunt foarte multumit de suspensi actuala. plus ca am cumparat-o noua. dar mu imi place ca este foarte ridicata.asa imi pun reglabila , dar nu foarte durra. asta ma intereseaza cel mai mult, sa am si confort

Link către comentariu

Eu ma simt foarte confortabil cu KW ul meu. Ti-l recomand! (KW V2)

Am mai mers cu alte masini cu diverse suspensii(RaceLand, Ta-Technix), dar daca mergeam imediat dupa ce as fi mancat, sigur dadeam afara: mult prea rigide, se rupe tot in tine.

Modificat de Rujjuman
Link către comentariu

si eu iti recomand KW V2 dar e destul de scumpa....o alta variant ar fi sa iei o reglabila obosita de undeva si sa o faci la nenea ala din bucuresti care face suspensii pt VTM...ti-o poate face cum doresti tu

Link către comentariu

nu ma bag sa iau second, ca nu stiu ce iau. o sa iau una Jom si ramane de vazut cat e de buna

Link către comentariu

JOM am eu pe masina..Am facut 3000 km de cand am montat-o si totul e ok..Eu sunt foarte multumit de suspensie, masina se comporta excelent, sta foarte bine pe curbe si nu e atat de dura incat sa ai dureri de spate dupa un drum lung! De aceeasi parere au fost mai multi baieti care au KW pe masinile lor..sigur e o afacere buna! ;)

Link către comentariu

cine e interesat de suspensia stock a masini astept PM. precizez ca am cumparat-o noua.are in jur de 2000km. 4arcuri +4amortizoare.500 ron

Modificat de dudyyxx
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!