Jump to content

GOLF 6 GTI DSG(2011)


corad0

Postare recomandată

Master_Blaster

Hai ba ce sunteti tristi, a vandut masina ca sa-si ia ceva mai bun, nu a facut-o praf.

Daca omul a considerat ca GTI-ul nu e de el...

Pana la urma ce-ti iei?

Link către comentariu

Atat au costat cand am vrut eu sa le cumpar in urma cu 3 luni, nu mi-am dat cu presupusul si da sunt BBS :)

Cand te-am batut la cap sa imi dai jantele Cristian....n-ai vrut :P

Denver-urile sunt Ronal, Detroit sunt BBS.

Denver-urile mele sunt BBS. Exista si Denver Ronal, dar au alta nuanta, sunt silver, in schimb cele BBS au un luciu usor spre crom. Avandu-le pe amandoua in fata, diferenta este evidenta.

Link către comentariu

E60ul din link are in jur de 200k km reali. A cumparat-o un baiat de pe bmwclub si abia dupa a inceput sa faca verificari.

Link către comentariu

Pfff....deci ....sincer nu ma mir....problema e ca un baiat de acolo ma lasa sa ii fac test la BMW inainte sa o achizitionez....nu stiu ce sa zic....nu arata de 200 de mii de km masina aia....si masinile de pe stoc arata destul de bine...

Link către comentariu

GTI-ul tau este peste acel 520 din f multe pdv.

eu am avut ocazia sa il dau pe al meu pe un 525 xd manual din2008 si dupa ce am facut o tura cu el...mi s-a parut autobuz...si nu am refuzat

Link către comentariu

Sper ca glumesti cu Top Cars Pipera. Sunt niste samsari ordinari cu toate masinile manarite la km.

Link către comentariu

Stiu ce zici radumarcel doar ca....daca tin masina cate un an si tot o schimb, am ajuns la concluzia ca nu prea merita sa o iei noua ca pierzi foarte mult...si avand bmw-uri pana acum, nu m-ar incanta alta ...nu stiu ce sa zic...ma tot uit la seria 5 asta nou dar daca ma plictisesc la anu de ea? :))

da? e vrajeala cu top cars? mersi de sfat...(asta e...."tre sa mananca si gura lor") atunci mai bine mergi la Vitan si o iei deacolo ....daca tot au km dati inapoi...macar alea nu au zgarieturi pe ele :))

Modificat de corad0
Link către comentariu

ideea e ca un GTI nu imbatraneste niciodata si are alt farmec...

o alta masina de serie se periseaza ca si imagine destul de repede, chiar dc e BMW (exceptie seria M) ..parerea mea :)

Link către comentariu

Vreau confort si sa aibe si ceva valente sportive...pana acum doar seria 5 o am in calcul....mai am timp de gandire..

Modificat de corad0
Link către comentariu

Eu nu prea inteleg comparatiile astea intre o limuzina si un hatchback de clasa medie spre mica..totusi un golf va ramane un golf si fie el si gti sau r si nu se va compara niciodata cu un seria 5 F10 din niciun punct de vedere.

Modificat de B_U_T
Link către comentariu

Baiatul caruia i-am vandut masina e pasionat (cel putin asa mi-a lasat impresia) Abia ieri i-am dat-o :P Ma gandesc ca nu a bagat-o asa repede la vanzare :)

Modificat de corad0
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!