Jump to content

GOLF 6 GTI DSG(2011)


corad0

Postare recomandată

te saluta si B09ESS :)

daca te intereseaza A7-le din showroom sigur putem sa te ajutam sa-ti indeplinesti visul :)

nu pot sa-ti dau mesaje pe forum, dar daca e da-mi adresa ta de mail si iti trimit o oferta la el

Link către comentariu

Salut alex... :) mersi de oferta....vis implinit ar fi un MCLAREN SLR :))

Oricum tre sa ma incadrez intr-un buget si cred ca A7-ele il depaseste sigur (pret de SUV) am o cunostiinta care si-a comandat A7 si a bifat toate optionalele disponibile l-a ajuns 104 mii :)).....sincer daca as putea sa ma bag la o masina de gen..cu siguranta ar fi noul BMW seria 6 gran-coupe...dar...trimite-mi oferta pe mail daca se poate si arunc o privire pe ea :)

Mersi!

Modificat de corad0
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Salut,

Poti sa-mi spui si mie te rog pretul pentru jantele Denver? eventual pe PM

Sau o recomandare sa-mi fac o idee asupra pretului

Multumesc

Link către comentariu

La reprezentanta Denver sunt 700 de euro/buc.Detroit sunt 1000 de eur/buc.

Le poti gasi in stare buna SH in Germania la 800-1000 de euro setul sau la noi daca gasesti pe cineva care are GTI si vrea sa le vanda (dar sa le verifici la un service de roti sa nu fie deteriorate). Grija la replici..

Bafta!

Modificat de corad0
Link către comentariu

Cred ca sunt ceva mai ieftine avand in vedere ca 2 Rockingham au fost la reprezentanta aproape 6.000 RON.

Link către comentariu

Mda...iar Talladega de 19" sunt ~700/buc. Acum, cine stie, poate ca fiind BBS sunt mult mai scumpe...

Link către comentariu

Atat au costat cand am vrut eu sa le cumpar in urma cu 3 luni, nu mi-am dat cu presupusul si da sunt BBS :)

Cand te-am batut la cap sa imi dai jantele Cristian....n-ai vrut :P

Link către comentariu
Cristian Tanase

Pai daca nu eram hotarat... Ce sa fac... Vezi poate vrea cineva sa cumpere ma anunti :))

Link către comentariu

Atat au costat cand am vrut eu sa le cumpar in urma cu 3 luni, nu mi-am dat cu presupusul si da sunt BBS :)

Cand te-am batut la cap sa imi dai jantele Cristian....n-ai vrut :P

Denver-urile sunt Ronal, Detroit sunt BBS.

Link către comentariu

Si denver si detroit sunt bbs.

Poate Rave are dreptate, dar azi am schimbat jantele de iarna cu cele de vara si pe Denver scrie Ronal, pe Detroit BBS.

Link către comentariu

Taci ma ca sunt facute-n Turcia ale tale :))

Modificat de JUG
Link către comentariu

m-am uitat aseara la noul episod din top gear...mama mama ce laudau baietii noul seria 5 ... in special 530d ... oricum o alegere inteleapta daca iei 5-u...am mai discutat noi chestia asta ...

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!