Jump to content

GOLF 6 GTI DSG(2011)


corad0

Postare recomandată

Corado,sunt un pic dezamagit...adica ai dormit acasa,in patul tau,relaxat?

Pai pazeam masina de la gardul pbv,stateam la cafea cu paznicul din ghereta.

Hahahaha.

Brgds man!

Link către comentariu

Poate ar trebui sa o mai lasi cu numere rosii putin timp ca cine stie cum te apuci apoi sa scrii cu markerul peste 300 BHP >>350>>...

Felicitari pentru achizitie. Superba

Link către comentariu

N-ar fi rau ;) dar exista un B 350 BHP pe alt Audi ;)

Modificat de Kostas
Link către comentariu

Asteptam poze, impresii, update-uri imediat cum ajungi cu ea acasa ! Ne mai tii mult ? :P

Link către comentariu
bosniaku_lupusor

Sa o stapanesti sanatos si linistit :) este destul de "nervoasa masina" ca sa mai fi si tu :)

Deosebita! Felicitari! Sa ai grija de bestiutza :P

Link către comentariu

multumesc inca o data pentru toate vorbele frumoase !

inca nu am apucat sa vad masina....sunt la firma...am ceva treaba intr-o ora ajung si eu....SPER :)) o sa fac niste poze promit :D

problema e ca nu mi-am luat nici acum aparat foto....deci o sa fac cu telefonul.....sa nu va suparati pe mine pentru calitatea lor :)

multumesc pentru urari tuturor!

Modificat de corad0
Link către comentariu

Chiar asa. Spune ce era cu capota pana la urma :D

Probabil cand au completat apa pt parbriz sau antigel,au uitat capacul de la sticla sub capota.Am patit si eu sa il uit,si cand inchideam capota ramanea exact cum se vede in poza :))

Modificat de 48BYG
Link către comentariu

Din cate stiu are 155KW = 210.8cp deci 211

Depinde în ce sistem :P

Arată într-un mare fel. Să o stăpânești sănătos. Să îți aducă satisfacții cel puțin la fel de multe ca fratele lui mai mare. Mult mai mare :lol:

Iar legat de modificări... Te gândești tu ce vrei de la ea. :)

Modificat de gHapciu
Link către comentariu

Chiar asa. Spune ce era cu capota pana la urma :D

Probabil cand au completat apa pt parbriz sau antigel,au uitat capacul de la sticla sub capota.Am patit si eu sa il uit,si cand inchideam capota ramanea exact cum se vede in poza :))

se pare ca nu a fost inchisa bine sau cine stie :) capota era ridicata cand am ajuns (cred ca puneau lichid de parbriz etc...) si portbagajul deschis..masina a ramas in "hala de service" pentru ca am inteles ca trebuia sa ii dezlipeasca tot felu de folii si abtibilde de protectie a vopselei si niste "aparatori de plastic pentru suspensii" (masina e mai ridicata o sa vedeti spatiul mai mare dintre cauciuc si aripa) are acele protectii (de plastic cred) sa nu stea pe suspensiile ei la transport....

10x 4 the nice words guys ;)

Modificat de corad0
Link către comentariu

imi cer scuze pentru calitatea pozelor

am apucat si eu sa stau azi in scaunele ei Recaro (care pur si simplu te iau in brate), despre volan...nu am cuvinte...e bestial!!....seamana cu cel de RS4 gallardo etc......cred ca am facut o alegere buna alegand culoarea ....o prinde foarte bine :)

enjoy!

post-79494-0-68494100-1296237880_thumb.j

post-79494-0-33998400-1296237886_thumb.j

post-79494-0-64377900-1296237898_thumb.j

post-79494-0-13777500-1296237908_thumb.j

post-79494-0-86582000-1296237915_thumb.j

post-79494-0-55577400-1296237936_thumb.j

post-79494-0-92165900-1296237943_thumb.j

post-79494-0-12935500-1296241484_thumb.j

Modificat de corad0
Link către comentariu

:wub: Frumoasa!

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu

Neaparat Milltek :)

Si daca vrei piele pe ea cum face TEFF... ar da bine cu niste cusaturi rosii ;), sa scrie GTI pe scaune :D

Lasa-ti jantele astea de iarna, treci la ceva mai senzational de vara, tot pe 18 ;)

Modificat de Kostas
Link către comentariu

Neaparat Milltek :)

Si daca vrei piele pe ea cum face TEFF... ar da bine cu niste cusaturi rosii ;), sa scrie GTI pe scaune :D

Lasa-ti jantele astea de iarna, treci la ceva mai senzational de vara, tot pe 18 ;)

o sa ma gandesc la evacuare....

intentionat nu am bifat "piele" :) mi-au placut foarte mult aceste scaune (pastreaza traditia primului GTI care avea acelasi interior) si sincer.....sunt superbe la "atins"

cu jantele....inca nu stiu...ma gandeam sa le las pe astea de vara ( mie imi plac ) poate cand ma plictisesc....o sa le schimb.......

pentru iarna ma gandeam la 17"

Modificat de corad0
Link către comentariu

Bravo, ai 2 masini pe cinste :icon_thumright:

Modificat de IONUTBLV
Link către comentariu

Spledida sa o stapanesti sanatos fara evenimente.

Legat de modificari.In afara de evacuare as pune jantele de ed 30 negre ar da bine.

Interiorul de GTI 5-6 de stofa asa colorat cum este si cu masina rosie cred ca este perfect, un interior mai rar; asa de piele mai vezi si pe gti si pe non gti acesta parca ii da asa o nota mai selecta.

Inca o data sa o stapanesti sanatos!

PS

App te-am vazut prin pipera acum vreo 2 sapt cu B 500 BHP woooow....!!!

Link către comentariu

Spledida sa o stapanesti sanatos fara evenimente.

Legat de modificari.In afara de evacuare as pune jantele de ed 30 negre ar da bine.

Interiorul de GTI 5-6 de stofa asa colorat cum este si cu masina rosie cred ca este perfect, un interior mai rar; asa de piele mai vezi si pe gti si pe non gti acesta parca ii da asa o nota mai selecta.

Inca o data sa o stapanesti sanatos!

PS

App te-am vazut prin pipera acum vreo 2 sapt cu B 500 BHP woooow....!!!

multumesc pentru urari tuturor!

ma bucur ca iti place configuratia pe care am facut-o :D

fratele sta prin pipera...posibil sa fii fost el :)

Modificat de corad0
Link către comentariu

Cred ca se plimba acum. Pana diseara nu da pe aici :D

abia luni primesc numere provizorii....si marti plec la Timisoara....trebuie sa imi dau licenta la scoala :) as vrea sa o exploatez putin....dar cred ca o sa fiu bland cu ea primii 1500 de km :)

Link către comentariu

Senzationala masina..e superba cu leduri pe toate partile :blah: si culoarea o prinde foarte bine iar interiorul este foarte primitor..singurul lucru care nu mi se pare ca o prinde foarte bine sunt jantele..ar da mult mai bine unele de R20..sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea! Drum bun!

Link către comentariu

Senzationala masina..e superba cu leduri pe toate partile :blah: si culoarea o prinde foarte bine iar interiorul este foarte primitor..singurul lucru care nu mi se pare ca o prinde foarte bine sunt jantele..ar da mult mai bine unele de R20..sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea! Drum bun!

multumesc pentru urari....:) nu ar fi kitch daca as schimba jantele cu cele de R? e ca si cum ar pune un R jante de GTI :P "tocanitza"

Link către comentariu

Felicitari pentru masina intradevar arata foarte bine....sper sa ne vedem daca vii la tm...;) iar in ceea ce priveste jantele tinele pe acestea de iarna si pune ceva mai frumos,poate modular cu buza polisata pentru vara....;)nu e kitch,e oem insa daca te gandesti sa-ti schimbi jantele sa alegi un model care tie iti place....;) nu dupa opinia la altii....

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!