Jump to content

GOLF 6 GTI DSG(2011)


corad0

Postare recomandată

Felicitari!!! Sa o stapanesti sanatos si multi km fara probleme :icon_thumright: :Driver:

Apropo de poza aceea din fata, mie mi se pare k doar in partea stanga e ridicata... :vaidecapulmeu: .... Acum sper sa nu am dreptate si sa fie doar de la poza :blah_:

mersi..

asa vad si eu .....sper ca nu e inchisa bine capota.....:P

Modificat de corad0
Link către comentariu

Superb :D

S-o stapanesti sanatos fara incidente, garduri, borduri, tomberoane, stalpi, santuri si asa mai departe :)

Link către comentariu

Superb :D

S-o stapanesti sanatos fara incidente, garduri, borduri, tomberoane, stalpi, santuri si asa mai departe :)

multumesc kostas! iau aminte de la tine si de la teff :) insanatosire grabnica la A5 :D si tie la R TEFF!!!

Modificat de Kostas
Link către comentariu

Hai sa vezi cum suna si fuge un A3 cu Milltek de-cat non-res admisie si soft :)

Avem atatea exemplare modificate pe aici incat e pacat sa o lasi asa. O sa vrei mai mult :D

Link către comentariu

SUPERBA MIRIFICA SENZATIONALA :icon_thumright:

N'am avut timp sa vb pe mess sa te intreb cum e pt ca am maine examen, dar dupa ce termin, nu mai scapi :D

Link către comentariu

Absolut superba!!! Imi plac farurile si stopurile cu led, arata f binea noaptea. In rest numai de bn si sa n-ai probleme dansa. App ce motocicleta ai?

Link către comentariu

Absolut superba!!! Imi plac farurile si stopurile cu led, arata f binea noaptea. In rest numai de bn si sa n-ai probleme dansa. App ce motocicleta ai?

multumesc :)

o honda cbr 600

Link către comentariu

Tre' sa fie un sentiment deosebit sa-ti vezi odorul nou-nout in show-room cum te asteapta. Cred ca dormeam la usa dealerului :blah:

Sa te bucuri sanatos de ea!

Link către comentariu

Sa o stapanesti sanatos :) Super echipata masina :)

Cam ciudata treaba cu capota... vezi sigur daca nu a fost lovita si daca a fost ceva cateva revizii gratuite

Link către comentariu

Doamnee TEFF! cum suna cu tobele alea....orgasmic!!!!!

Tre' sa fie un sentiment deosebit sa-ti vezi odorul nou-nout in show-room cum te asteapta. Cred ca dormeam la usa dealerului :blah:

Sa te bucuri sanatos de ea!

multumesc! pai inca nu am adormit.....imediat ma duc.....doar ca am auzit ca in seara asta o sa fie foarte frig.....trebuie sa imi iau caciula si manusi :))

cred ca 210 cai are :P ai mai pus un cal frumos TEFF :))

Sa o stapanesti sanatos :) Super echipata masina :)

Cam ciudata treaba cu capota... vezi sigur daca nu a fost lovita si daca a fost ceva cateva revizii gratuite

te rog nu mai spune si tu ca a fost lovita ca nu mai dorm la noapte !!!

Modificat de corad0
Link către comentariu

Pfoa! S-au strans 3 pagini deja? :rolleyes:

Masina arata de vis si culoarea este cea mai potrivita pentru un GTI. Iti doresc multe satisfactii cu ea si cat mai multi kilometri fara incidente.

Chiar ca a durat multicel pana au livrat-o... Oricum, acum a trecut asa ca nu mai conteaza.

Fii bland cu ea primii 1500 km ;)

Modificat de iepumare
Link către comentariu

Foarte frumoasa!Asteptam pozele dupa ce o iei in primire. :icon_thumright:

Link către comentariu

Din cate stiu are 155KW = 210.8cp deci 211 :D :icon_thumright:

10x 4 the hint! sa stiu ce nr sa-i pun :P

Modificat de corad0
Link către comentariu

f frumos gti-ul..:)..buna alegere..sa ai noroc de el si cati mai multi km fara probleme!..bafta la modificari!...vor urma,da??..;)

Link către comentariu

Daca nici maine nu ai timp, eu stiu poate esti ocupat ... Ma duc eu sa o ridic si ti-o aduc pana acasa :P De, daca nu ne ajutam noi intre noi, apai cine :)

Sa o stapanesti sanatos si sa te duca primul milion de km fara probleme. Eu unul dupa ce am vz pozele o sa adorm usor la noapte, am ce visa :rolleyes:

Modificat de VWladone
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!