Jump to content

GOLF 6 GTI DSG(2011)


corad0

Postare recomandată

da , l-am vazut ieri in aria GTI :) tu cand te sui pe usa ?! :vaidecapulmeu:

daca ma sui eu e dauna totala :))

Link către comentariu

haha , nici individu din prezentare nu pare prea skiny :lol:

Link către comentariu

unde e asta ???

iti dai seama ce incantati sunt politistii de astfel de masini ?

cum ar fi sa aibe si la noi asa ceva :)

Modificat de Kostas
Link către comentariu

din pacate ai nostri nu stiu sa aprecieze. prea ciobani

Link către comentariu

GTI-urile pe camp sunt in marea britanie, si sunt pentru patrularea pe autostrazi :)

iar ala rosu e din emiratele arabe unite .ae

Modificat de alios
Link către comentariu

dap...ala rosu e in Abu Dhabi aveau si golf 5 GTI, iar cele de pe camp in Marea Britanie :)

lasa ca si la noi Passaturile V6 4 motion au costat mult peste GTI :) oricum Loganele break am vazut ca le-au estimat la 60-70 de mii de euro :))) ca cica au aparatura....iti dai seama ce "bani justificati" de stat.....

Link către comentariu

Pare a fi in afara tarii. Autobahn maybe? Plus de asta pt ce si-a mai luat maseratti daca nu o alearga putin?

Link către comentariu

p.s. o evacuare de exemplu nu te incomodeaza cu nimic ... si pastrezi si garantia de fabrica :)

Link către comentariu

E o performanta foarte buna pentru masina nemodificata.

Cat despre pozele controversate, chiar autorul ne da de inteles ca sunt facute in aceeasi locatie in postul 435, asa ca nu are rost sa o dam intoarsa....

Link către comentariu

guilty as charge.....cred ca trebuia sa modific poza cu autostrada putin in paint inainte de a o posta...nu mi-am dat seama ca se poate vedea ca e A1....insa nu am avut nici o intentie sa arat ce "ilegalitate" am facut, nu e nici o instigare la cele mentionate mai sus cu rosu.......si nici nu m-am laudat pe tema asta.....a fost doar o mica "escapada",...nu am facut nici o cursa, nici un drag... sau cum vreti voi sa ii ziceti...am depasit viteza legala in Romania.....si sunt convins ca toti am mers macar o data in viata mai tare....pe drumurile noastre...Recunosc ca am gresit cu postarea asta, nu stiam ca exista ochi atat de vigilenti :P.....daca se considera stergerea topicului meu, banarea, excluderea sau oricare din sanctiuni, nu am nici o obiectie de facut...sunt vinovat...dar repet....nu am vrut sa fac nici o instigare si nici nu sunt fan la cele mentionate cu rosu in capul paginii....

Modificat de corad0
Link către comentariu

my bad ca nu am vazut bine aseara, dupa cum se vede si ora la care am postat.

oricum moderatorii sunt pe faza mai mereu... chiar daca sunt adormiti ca mine la ore tarzii din noapte. :)

Link către comentariu

Singurul organ abilitat sa dovedeasca, ca ai mers cu viteza este Politia; au inregistrare radar cu tine mergand cu viteza? Nu. Deci n-ai mers cu viteza. :D Case closed. :) :Driver:

Link către comentariu

kostas mersi ca mi-ai tinut partea :P scuze pentru inconvenientele create...

cat despre demonstrat.....e mai complicat...in realitate....pozele chiar puteau fii facute in locatii diferite....indiferent de ce am spus mai sus :P

Modificat de corad0
Link către comentariu

nu am incercat sa tin partea ta :)

asa am judecat eu la ora aia tarzie si a fost gresit.

Link către comentariu

Felicitari pentru masina, o bomboana.

Sunt incantat sa observ ca mai exista oameni capabili sa-si asume greselile.

Respect :icon_thumright:

Link către comentariu

corad0 ... e bine sa ai prieteni moderatori ;) ... eu i-am zis la un user ca vinde masina frumoasa si mi-am vazut WARN direct fara drept de apel ca am bagat si un UP acolo ... ce sa faci ... nu sunt unul dintre protejati :D ...

sper sa nu-mi vad al doilea warn :)) ...

Link către comentariu

eeei hai sa nu punem paie pe foc........aici suntem toti prieteni....cel putin asa vreau sa cred...daca ai fost nedreptatit ar trebui sa faci o contestatie unui alt moderator.....nu cred ca va ramane problema nerezolvata :P

toate bune!

Link către comentariu

oricum masinuta ta e superba ... si nu e singura care e superba ;) ... detii doua visuri de-ale mele .... Fauritorule :)) ...

Link către comentariu

davides, nu am protejat pe nimeni in cazul de fata cum am spus si pe topic !

iar daca tu ai un warning pt un bump pe un topic de vanzari care nu e al tau... cred ca ti-ai raspuns singur de ce aveai warning.

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!