Jump to content

GOLF 6 GTI DSG(2011)


corad0

Postare recomandată

Pazeste locul de parcare! :blah:

Modificat de zenoracing
Link către comentariu

hai ca vin :P

zeno sa stii ca e problema cu parcarea la mine :(

Modificat de corad0
Link către comentariu

hai ca vin :P

zeno sa stii ca e problema cu parcarea la mine :(

te cred :(

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Vazut azi una bucata B 211 GTI.........cred in timisoara pe victor babes.......daca erai tu te-am vazut cu coada ochiului si arata foarte foarte bine masina..........:D

Link către comentariu

Da, da... si eu am vazut azi in parcare la Autoclub masina, se pare ca iti place mai mult decat Cayenne-ul :)) din moment ce toata lumea te vede cu GTI-ul...

Link către comentariu

Da, da... si eu am vazut azi in parcare la Autoclub masina, se pare ca iti place mai mult decat Cayenne-ul :)) din moment ce toata lumea te vede cu GTI-ul...

Cayenne-ul a stat la mine in ultima perioada - printre altele am facut un drum de Germania cu el. Dar asta nu inseamna ca nu e indragostit complet de GTI - da Corado, e o masina foarte buna: m-ai convins dupa cele 180 de review-uri la care m-ai obligat practic sa ma uit :blink:

:lol:

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Superba masina .... sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea cu fiecare kilometru pe care-l faci .

Link către comentariu
Publicat (modificat)

NEW GOLF GTI ED 35

"Accepted wisdom tells us coral is the gift for a 35th anniversary. Volkswagen, however, has chosen power.

Meet the Golf GTI Edition 35. As the name suggests, it is a special edition built to celebrate 35 years of the revered hot hatch's existence. Details are slim, but the new hatch has sprouted an extra 25 horses from its turbocharged 2.0-litre four pot, peak power now sitting at 232bhp.

No word on torques or its 0-62mph time, but expect the GTI 35 to be a few fractions faster than the standard GTI (6.9secs to 62mph), and slightly slower than the 266bhp Golf R.

As expected, it gets some fresh trinketry to announce its added horsepower and status, including a new front bumper, ‘35' lettering on the door sills, head restraints and seats, as well as a high-quality metal key ring which, frankly, warrants the extra price.

Speaking of which, it launches in Deutschland in mid-June at a base price of £26,550. Volkswagen confirmed to us that the Golf GTI will hit our shores soon after, with prices still to be confirmed. It'll debut at next month's GTI meet at the Worthersee modder-fest on 1-4 June."

acum am vazut ca e postat si pe topicul Golf VI GTI sry :)

post-79494-0-88410600-1305139006_thumb.j

post-79494-0-87984000-1305139014_thumb.j

post-79494-0-29467300-1305139024_thumb.j

post-79494-0-28626000-1305139030_thumb.j

post-79494-0-08602800-1305139039_thumb.j

Modificat de corad0
Link către comentariu

Posturile nu aveau legatura cu topicul omului si au fost sterse.

Nu o mai dati in offtopic!

Link către comentariu

m-am intalnit si eu zilele astea cu gti-ul lui corrado..pe drumul de la cp spre unirea,am stat la o discutie intre semafoare:)

masina arata foarte bine si iti sar imediat in ochi drl-urile de pe fata,presupun ca merge cel putin la fel de bine pe cum arata(cica asa zicea proprietarul )

sper sa ai grija de masina si intr-o zi sa imi vina si mie randul

cheers

b 78 wag :)

Link către comentariu
Publicat (modificat)

m-am intalnit si eu zilele astea cu gti-ul lui corrado..pe drumul de la cp spre unirea,am stat la o discutie intre semafoare:)

masina arata foarte bine si iti sar imediat in ochi drl-urile de pe fata,presupun ca merge cel putin la fel de bine pe cum arata(cica asa zicea proprietarul )

sper sa ai grija de masina si intr-o zi sa imi vina si mie randul

cheers

b 78 wag :)

10Q....si masina ta arata super...culoarea chiar da bine.....eram ferm convins ca e GTI....acum am vaz ca e tdi :)

Modificat de corad0
Link către comentariu

da...e masina de student

am sa trec la ceva mai serios cand o sa fiu pe banii mei:P

era nespalata atunci...dar..multumesc oricum

oricum g6 gti e compromisul cel mai bun intre sportivitate/aspect/pret

in cel mai "rau" caz...as lua gtd-ul,care e putin mai eco:P

Link către comentariu

Adica Mercedes Citaro...

ohooo.....cu clima "bizonica" si e mercedes :))

Link către comentariu

Do that to your Hyundai or Honda=)) Foarte tare!!!

Link către comentariu

da , l-am vazut ieri in aria GTI :) tu cand te sui pe usa ?! :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!