Jump to content

GOLF 6 GTI DSG(2011)


corad0

Postare recomandată

un hint pentru alegerea placutelor de inmatriculare? :)

B 01/56/xx GTI sau 20 TSI ?

Modificat de TDR
Link către comentariu

la viper, e aproape de mine, teff, si anx si de aceea le spalam acolo.

pe ramnicu valcea langa benzinaria mol

este buna spalatoria viper...eu stau chiar vizavi de ea, insa de curand am descoperit din intamplare o alta, pe care o recomand fara ezitare tuturor. este in ozana cum mergi spre A2 si faci dreapta inainte de reprezentanta opel. ieri am spalat masina sotiei acolo, un peugeot 308, care era ff murdar si l-au facut impecabil, au numai solutii bune si ce nu am vazut nicaieri, au parfumat tapiteria :), au 9 oameni la patru rampe si nu stai la coada in conditiile in care la masina mea au stat 45 min. azi am dus-o si pe a mea si mi-au facut-o noua...iar eu sunt f pretentios la spalatorii si nu am actiuni la acesta spalatorie in cazul in care crede cineva ca ii fac reclama...si o recomand prieteneste pt ca demult nu am mai vazut sa spele asa de bine...

frumoasa masina

ti-am raspuns la mesaj :)

corad0 :)

Link către comentariu

Chiar nu inteleg de ce este nevoie sa ai modelul, puterea masinii sau tipul motorului scrise cu litere de o schioapa pe numarul masinii. Nu cred ca trebuie sa mai argumentez ca nu cred ca uita nimeni ca are un GTI, sau ca motorul este TSI de 210cp. Iar cine nu stie nu cred ca e 'culturalizat' in domeniul auto de un nr de inmatriculare. Plus aspectul de showoff-laudarie.

Deci eu sunt pt numar la rand... anonim.

Modificat de spb
Link către comentariu

Numar la rand eu nu as pune, totusi gasesti ceva care sa te reprezinte. Si nu as pune nr. la rand pentru ca poti primii niste combinatii aiurea si urate.

Dar nu as pune nici 210 BHP sau GTI pentru ca poate o sa creasca herghelia si numarul ramane in urma :blah_:

Link către comentariu

Am un prieten cu un Golf MK2 GTI 16V, si-a luat numar la intamplare....i-a picat TDU :banghead:

Deci poti sa o dai si in bara cu nr la intamplare. Sa ne spui ce ai hotarat in privinta numarului :cool:

LE: mai pune ceva poze cu masina, te rog :wub:

Modificat de Electronic
Link către comentariu

tOt la ceva cu "RUN" ma gandeam si eu .

si of topic legat de spalatoria din ozana o recomand si eu tot acolo spal masina

Modificat de KRZ
Link către comentariu

Chiar nu inteleg de ce este nevoie sa ai modelul, puterea masinii sau tipul motorului scrise cu litere de o schioapa pe numarul masinii. Nu cred ca trebuie sa mai argumentez ca nu cred ca uita nimeni ca are un GTI, sau ca motorul este TSI de 210cp. Iar cine nu stie nu cred ca e 'culturalizat' in domeniul auto de un nr de inmatriculare. Plus aspectul de showoff-laudarie.

Deci eu sunt pt numar la rand... anonim.

Poate le transmiti si celor de la VW sa nu mai inscriptioneze masinile pe haion (sigur ca arata mai bine badgeless dar din pacate fara numar nu poti umbla) .Eu personal nu m-as risca cu numar la rand deoarece am auzit destui care au primit nr jenante prin metoda asta.

Link către comentariu

Daca tot avem optiunea de a alege numere preferentiale.....de ce sa nu profitam de asta? :) alte pareri?

Link către comentariu

B 400 TGV...oricum fuge ca trenu!

Brgds

Link către comentariu

Bebe, adica B 300 BHP sau B 500 BHP sunt naspa ? :))

Eu m-am oprit la 300 la A5 si el la 500 la Cayenne :)

Link către comentariu

Eu in locul tau as forma un numar din initialele numelui tau...sau ma rog, ceva derivat din el :icon_thumright:

Link către comentariu

Ca sa fie Picard mergea si B 314 KRD :)) si cum 3,14 e valoarea lui Pi... e la fix :))

Bafta la alegerea numerelor.

Link către comentariu

B 314 ZDA :icon_redface:

Modificat de corad0
Link către comentariu

B 314 ZDA :icon_redface:

E ocupat asta.

Eu propun B/666/GTI ca ai o masina data draq... sau B/69/XXX :blah_:

Modificat de _Silviu_
Link către comentariu

Si uite asa se umple 2-3 pagini de offtopic....

O sa aleaga el ce numere doreste.

Link către comentariu

Daca tot avem optiunea de a alege numere preferentiale.....de ce sa nu profitam de asta? :) alte pareri?

Si uite asa se umple 2-3 pagini de offtopic....

O sa aleaga el ce numere doreste.

Nu prea inteleg unde e offtopicul, detinatorul topicului a cerut alte idei ptr nr masinii iar ceilalti ii raspund...

:offtopic:

Link către comentariu

Unde e offtopicul ?

Porpuneti niste numere penibile si nu prea isi au rostul.

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!