Jump to content

Golf 4 variant


bls luci

Postare recomandată

inca o poza..am vopsit grilele trebuia sa le vopsesc(aveau lipici de la prostiile alea cromate)

noi de cand ti-am zis, jos cu ele!

Link către comentariu

daca tot vrei sa tii cont de sfaturile altora fara suparare......da jos autocolantul ala negru, vopseste pleoapele, bandourile si manerele usilor.

Link către comentariu

bandourile si manerele usilor nu stiu imi plac asa cu negru am mai spus imi place contrastul verde/negru iar cu autocolantul..nu e pus neaparat ca imi place dar e sarita vopseaua in unele locuri pe capota si are zgarieturi...pana la primavara cand o vopsesc ramane folia pe ea(nici eu nu sunt prea incantat de ea sincer),,

Link către comentariu

de dimineata i-am schimbat si termostatul(il aveam de ceva vreme dar nu l-am schimbat)..am cautat behr dar nu am gasit si am pus dinasta...

apa nu urca mai mult de 60-65 grade si se incalzea f greu....am gasit in tubulaturi unde se imbina niste bucatele de plastic...acum merge f bn...

post-81002-0-48724700-1349080464_thumb.j

Link către comentariu
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

sigla vw neagra..nu stiu daca avea sens sa o fac asa dar am facut-o...oricum e cu colant deci pot sa il iau jos cand vreau

spre sfarsitul saptamanii o sa trec si eu la rotile de iarna..

post-81002-0-86097300-1352223995_thumb.j

Link către comentariu

Cand te apuci de dat jos, sa dai tot ce e negru in fata, in afara de grilele din bara. Dintr-un foc ai scapat de o gramada de treaba :D

Link către comentariu

la primavara dau toata folia jos pentru ca vopsesc capota...

am trecut si eu la rotile de iarna...dupa ce am facut poza i-am pus si capacele originale

post-81002-0-87864700-1352396236_thumb.j

Link către comentariu

da Muale..u pe toate le sti? :lol: ..(nu e sticker e din metal)

Modificat de lucyyy
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Nu zici numai tu... asa zicem majoritatea. :lol: Pleoapele vopsite si parca fara cromul din bara. :D

Link către comentariu

cate pag continua discutia asta? lumea si-a exprimat parerea referitor la "imbunatatirile" estetice ale masinii. daca vrei sa tii cont de ele,citesti in urma.

daca nu, nu conteaza...e important tie sa iti placa masina cum arata

Link către comentariu

da...stiu ca s-a discutat despre asta si o am in vedere....probabil nu o sa mai dureze mult pentru ca oricum vopsesc capota numai sa treaca iarna si atunci si bandourile +aripa stanga.....si bineinteles toata folia data jos

Robotelu...cromul din bara nu mai e demult e poza mai veche

Modificat de lucyyy
Link către comentariu
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Îmi place enorm de mult culoarea mașinii, ce aș fi vrut să găsesc și eu una pe culoare asta.

Ce mai trebuie să "fur" eu de la tine sunt pleopele, îmi place alura de bad boy look. :D

S-o stăpânești sănătos lucyyy, înca este la prima tinerețe mașina. ;)

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!