Jump to content

Golf 4 variant


bls luci

Postare recomandată

Pune,te rog poza cu masina sau pm daca mai sunt valabile cele rosii si nu le vrei tu.Eu fac colectie...

 

Link către comentariu
On 21.02.2016 at 18:44, bls luci a scris:

ce parere aveti de H&R ? cele rosii sunt...e sarita putin vopseaua  .... si cele albastre nu stiu ....

ffff.jpg

fee.jpg

De astea ziceam,cele rosii si poza cu ele pe car Luci.

Link către comentariu

Marius Dan ai PM 

 

Aerofan e din toamna poza ^_^  ...(si nu stau chiar in Resita , la vreo 30 km dar am luat un reper mai mare )

Modificat de bls luci
Link către comentariu

asa arata masina aseara dupa ploaie(nu stiu ce fel de ploaie cica ploaie cu praf/nisip ....masina era curata inainte de ploaie)...si azi normal ca nu am lasat-o asa :)) 

1.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Link către comentariu

Cred ca oricine care tine cat de cat la masina lui nu o lasa asa. :)

 

Link către comentariu

nu mai sta :)) ma asteptam sa se duca mai greu de pe ea , dar o prespalare e de ajuns 

Link către comentariu

Apoi la cat o speli merita sa stea si ea murdara macar 24H,o si uitat cum arata murdara saraca :))

Link către comentariu

crezi ca e curata tot timpul? :)) mai sta si murdara numai ca nu postez aici :D 

Link către comentariu

Nu cred :)) 7 din 10 posturi la tine pe topic e cum speli masina :))

Link către comentariu

pai da dar tot la vreo 2,3 saptamani postez ...si in ultimul timp nu mai spal chiar tot la 3 zile masina :)) mai scapa si cate o saptamana nespalata   ....aici normal ca pun poze cu ea curata , doar nu o sa pun cand e murdara :D

Modificat de bls luci
Link către comentariu

Luci,nu fi ca si cei de la banca,faci un credit iti zic numa ca iti da bani,dar nu ca iti iau si casa daca nu ii dai inapol :)) e ok si o poza murdara din cand in cand,e acceptabil :D

 

PS: azi ai spalat-o? :)) vezi ca ti-o iau inainte!

Link către comentariu

:)) e curata nu mai am ce sa spal la ea , nici cauciucul nu s-a murdarit :)) ...am schimbat doar un filtru de aer 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Modificat de bls luci
Link către comentariu
  • 1 month later...

m-a "lasat" si switch-ul de frana, am fost azi la dezmembrari si am luat altul original

1.jpg

Link către comentariu

Nu-i bine, poate si ala sa pice in curand. Plus ca e versiune veche. Acum a aparut modelul verde, cu "facelift" :)).

Trebuia sa iei nou de la Febi si numai aveai treaba cu el cativa ani.

Link către comentariu

asa-i poate sa pice si asta in curand , dar un vecin si-a luat nou si nu l-a tinut mult,nu stiu ce firma......tot timpul am mers pe ideea sa i-au din dezmembrari original decat nou AM

abia am gasit modelul asta...majoritatea erau cilindrice

cat tine tine , urmatorul il pun nou si gata :)

Modificat de bls luci
Link către comentariu

Puteai sa-l cumperi de la reprezentanta oem. Eu acolo l-am schimbat si am dat putin peste 100 de lei cu tot cu montaj.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!