Jump to content

Golf 4 variant


bls luci

Postare recomandată

de cateva zile,de cand nu mai e asa frig ,si cu ventilatorul dat pe rece, vad ca acul de la apa si-a mai revenit a ajuns la 90.... 

 

nimic nou,doar curatenie si motorina...

 

trebuie sa cumpar si o macara pentru usa de la sofer nu merge de anul trecut....

 

 

post-81002-0-68044500-1424547655_thumb.j

post-81002-0-54484300-1424547662_thumb.j

post-81002-0-37208100-1424547669_thumb.j

Link către comentariu

Poate ai avut ceva care bloca termostatul si a plecat-mai urmarestel si cind poti-schimba-l si gata.Ps.Am fost azi la o intilnire in Tm cu colegi forumisti si in drum am vazut un variant galben foarte aratos dar mai fain verdele..

Link către comentariu

salut...am schimbat termostatul de 2 ori in decembrie , instalatia am curatat-o am bagat multa apa si i-am dat drumul...acum sa vad , poate merge asa...

 

 

mai vin si eu din cand in cand la Iveco la Timisoara ...verdele e mai diferit , nu neaparat mai frumos,totul tine de gustul fiecaruia...

 

PS: poate te hotarasti si iti prezinti si tu masina :)

Modificat de bls luci
Link către comentariu

Nu prea am ce prezenta dar daca sunt intilniri/evenimente cu motoare/masini cu placere daca se poate.  

Link către comentariu

eu m-am referit aici pe forum, sa iti prezinti masina , sa pui poze cu masina ta ,ca din descriere vad ca tot golf 4 ai....

Link către comentariu

Nu sunt pregatit sa o prezint,inca dar pot spune ca e un golf 4 stock,mai putin cass-ul.Poate ne intilnim live,cindva pe undeva.Daca vrei si nu deranjez pot pune 1-2 poze.

Link către comentariu

azi am cumparat un subwoofer nou , unul mai micut dar mai bun ca cel care l-am avut...

post-81002-0-74071300-1425921509_thumb.j

Link către comentariu

"Senzatie majora...cu 40 la ora" :)

Link către comentariu

nu sunt fan Bug Mafia dar melodia asta o am in masina  :lol:

Link către comentariu

Vorba veteranului de la etajul 4 "Noh,ala da barbat!" :D

Link către comentariu

initial am vrut sa merg pe 215 sau 205....un prieten si-a cumparat cauciucuri noi la passat si 2 mai bune mi le-a dat mie ...inca ma gandesc daca sa le pun pe spate sau nu....sunt 235

post-81002-0-66393700-1426172821_thumb.j

Link către comentariu

nu par a avea multa carne.ce profil au?4mm?

Modificat de cxr2test
Link către comentariu

cxr2test ....asa este nu sunt intr-o stare foarte buna dar am zis sa trag de ele pe spate...nu au 4 mm....4,5 mm au pe margine mijlocul e mai uzat

 

Aerofan...de ce sa nu se potriveasca ? jantele mele pe 17 au ET 37 ....cum adica au ET diferit? 

Modificat de bls luci
Link către comentariu

N-are ET-ul treaba cu cauciucul. Ce ar conta ar fi J-ul adica latimea jantei, la 7 sau 7,5 e recomandat 225 maxim.

Link către comentariu

La 7,5... merge, vei avea si protectie la borduri mai buna.

La cum arata gumele... clar mai gandeste-te...

Link către comentariu

Scuze voiam sa zic latimea jentii da naiba stie ce-i ala ET si J si toate astea :). N-am avut curiozitatea si pe net n-am sapat. Eu stiu una si buna, dimensiunile cauciucurilor si DOT, atat ma intereseaza momentan :P

Link către comentariu

gupster ....ma mai gandesc ,am timp . pana vopsesc si jantele poate i-au toate 4 la fel , nu sunt nici eu incantat de ideea asta cu 235.... 

 

 

Aerofan...da, dimensiunea si dotul conteaza , astea au dot 2011 parca ...in fine ramane de vazut cum fac...

Link către comentariu

235 e cam mare pentru 7.5J, iar daca au talonul de 45 o sa se inalte inca un pic masina, care e deja inalta :tuktuk: .

 

225/45 sau 205/50 sunt dimensiunile ideale, vezi si tu ce gasesti la pret mai bun.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!