Jump to content

Golf 4 variant


bls luci

Postare recomandată

Poti sterge marginile numarului cu acetona. Si daca e putin indoita o indrepti, nu e mare lucru.

Link către comentariu

Stiu ce zici le-am curatat pe amandoua margini cu acetona dar e luat gri-ul ala de pe margina ,unde e luat e ca si cromul,luceste nu mai e gri

Link către comentariu

Muale...sincer nu stiu ce vopsea, o aveam mai demult tinuta intr-o sticla habar am ce a fost cu ea :lol:

 

Rusen...ms :salut:

Link către comentariu

Asa e..nu conteaza de unde e ,ce vopsea e ,conteaza rezultatul :)

Modificat de lucyyy
Link către comentariu

la pleoapele alea nu renunti?

masina e verde "dunga" neagra, etrieri albastri...hmm

Daca vrei faruri ca a lui Laur sunt la 130euro/set

Link către comentariu

ALBASTRU? De ce albastru? De ce nu verde? Sau mov? Sau orice culoare care potriveste cu masina. Risti sa o faci sorcova. 

Link către comentariu

daca albastru avea in casa,asa le-a facut :)

sunt curios cat rezista vopseaua, eu am dat cu ceva pe care scrie ca rezista la cateva sute de grade si nu sunt multumit... tot foliatec e baza.

Link către comentariu

Dox99....nu stiu ce sa zic nu imi place farul asa "gol"..cu farurile sa vad vara asta poate i-au

 

 

Rudolf...e cum zice Muale,albastru am avut :lol: ...stiu acum imi pare rau ca nu i-am facut verzi. Stai linistit ca nu esti singurul care spune ca e pom de craciun :)) ...oricum nu am dat multa importanta etrierilor, le-am vopsit pentru ca au fost galbene si au inceput sa se cojeasca...stiu ca nu dau bine

 

 

Muale....pai daca albastru am avut, albastru le-am facut :lol:...sincer sper sa nu reziste mult sa schimb culoarea

Modificat de lucyyy
Link către comentariu

alegi culori simple si eviti "pomul de craciun". gri,negru...

sau te inspiri de la Rudi (si el are masina verde si a incercat destule combinatii de culori), cea mai buna alegere este verde-mov (mov pe jante,capacele oglinzilor,poate bandouri)

Link către comentariu

da stiu ca ar merge foarte bine mov.....initial asa am vrut sa fac jantele :wub:

 

Astazi am schimbat claxonul masinii...unul dintre ele era spart de la accident si am pus altul(nu stiu exact de pe ce masina) dar se aude destul de bine si tare :)

Link către comentariu

Cauta claxon de bora in dezmembrari. Mi se pare cel mai tare. E diferit de cel de golf. Suna mult mai impunator si gros

Link către comentariu

sau de opel, de ford...

nu cred sa fie diferente intre bora-golf. poate doar sa fie cel de joase ars si atunci se aude mai pitigaiat (cum e la mine)

Link către comentariu

Am mai avut un golf 4 candva, luat o data cu bora. Era diferenta mare intre ele. Era mai ascutit pe golf, inca de cand era nou.

Link către comentariu

deci de bora e mai bun si mai gros...sa vad daca gasesc la dezmembrari il schimb

Link către comentariu

am zis sa mai ascult si de voi si asa am avut reclamatii de la mai multe persoane in legatura cu pleoapele....

 

arata jalnic :lol:

post-81002-0-11714000-1366287216_thumb.j

Link către comentariu

Hai si cu folia de pe capota si bara  :D si lasa grila neagra ;)

 

Daca tot vrei sa ai folie pune pe plafon.

Modificat de ~LauR~
Link către comentariu

grila oricum o las neagra...sa vad sa cumpar polish sa dau folia de pe capota sa incerc sa dau unde e zgariata mai tare sa vad daca se mai duc din zgarieturi..

 

pe plafon folie hmm..nu prea m-am gandit la asta

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!