Jump to content

Golf 4 variant


bls luci

Postare recomandată

  • 2 weeks later...

:icon_thumright: Mai ai colantul de pe bara si poate si capota daca n-o faci toata neagra si e gata. :cool:

Link către comentariu

inca o poza....la sfarsitul saptamanii astept sa fie gata jantele am ales varianta sa le duc la vopsitorie

post-81002-0-36595400-1360779147_thumb.j

Link către comentariu

nebunule :)) ai scris tu cu alb acolo Michelin  , mie imi plac , vin bine pe masina , pleoapele finute , dar sti ce ar merge mai mult cauta si tu pe net o prelungire de V6 pe fata si zi-mi daca iti place , e oem si gasisem eu pe ahw shop la 46 de euro fara trasnport 



uite aici exemplul

http://shop.ahw-shop.de/vw-golf-4-1j/aussenausstattung/stossstangen-und-spoiler/front/vw-golf-4-spoiler-v6-4motion?c=1390

Link către comentariu

Eu am scris michelin ,am primit un creion pentru cauciucuri dinasta si le-am scris :lol: ..si eu zic ca dau bine pe masina o sa vad mai bine cand le pun pe toate(in poza cu masina sunt si murdare)....si mie imi place prelungirea aia am vazut aici pe forum cateva..dar nu stiu daca o sa reziste la mine la ce drumuri sunt eu si cu cea de pe masina ating pe jos mai ales ca am centrat capetii la ea si a coborat mijlocul :(

Link către comentariu

am inteles , ma gandeam ca te superi pe mine pt faza cu nebunule , am glumit sa sti , oricum cand am vazut pozele mi-am adus aminte de pozele alea cu masini Nascar , asa au si alea scris pe cauciucuri , eu cred ca asta daca o iei ai in primul rand siguranta ca e OEM si se potriveste clar pe bara fara probleme , eu in martie am mai multe de facut pe la masina dar pana la vara as vrea sa iau mai multe de pe acolo , spoilerr-ul ala , pedale de tt si footrestul de tt , sanatosi sa fim ca pe astea le facem noi , 

Link către comentariu

Rusen- stai linistit cum sa ma supar de asa ceva..stiu si eu de glm...intr-adevar prelungirea e frumoasa  ...eu am in plan sa vopsesc bandourile si fusta de la spoilere tot cu verde si sa scap de colant vreau..interiorul nu ma tenteaza la modificat doar trimurile,scrumierele,manerele de la usi vopsite gri atat...

Link către comentariu

bandourile cred ca merita vopsite , dar spoiler-ul si fusta nu cred , s-ar putea sa sara vopseaua si sa se vada urat , scapa de colantul ala si  eventual da-i  un polish si ai sa vezi ce bine iese , la interior trim-urile cu manerele merg facute simplu , pe mine ma batea gandul sa scot toate plasticele alea de pe praguri de pe stalpi , de sub volan , de la torpedou si sa vopsesc tot , da mi-e ca se fac la fel in scurt timp , probabil cand nu o sa mai am ce face am s-o fac si pe asta , noi astia cu pasarele ne facem de lucru si cand nu e nevoie :)

Link către comentariu

colantul o sa il dau jos dar cand il dau trebuie atunci dat si polis ca ramane urat lipici pe ea....."noi astia cu pasarele ne facem de lucru si cand nu e nevoie :)" ->mare dreptate ai :D

Link către comentariu

intr-adevar arata toate foarte bine :wub: ...face mult o prelingire la spoiler vad ca nici folii pe geamuri nu au dar prelungirea face tot...este un upgrade foarte important care schimba mult intregul aspect al masinii

Modificat de lucyyy
Link către comentariu

da acum am vazut nu am fost atent de la inceput..trebuie sa iti i-au topicul de la inceput sa fiu la curent cu toate :)

Link către comentariu

asa de joasa este normal sa fie?..mie mi se pare ca este foarte joasa ating des cu ea :( ...si o poza de azi..

post-81002-0-78371500-1361386261_thumb.j

post-81002-0-46771600-1361386737_thumb.j

Modificat de lucyyy
Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

cateva poze de azi..pleoapele care le-am avut au disparut din cauza unor  "prieteni"..asta este

 

acum cateva zile am luar o piatra si am spart baia pe un drum f rau..am reparat-o si acum e in regula

 

in rest..motorina sa fie..cu rotile astea a mai crescut si consumul...nu era destul destul de mare ac e si mai:)))...in medie consumul ei este de 7.5..sau mai bine zis de la 7.5 in sus..in jos nu prea are cum

post-81002-0-79156100-1362940514_thumb.j

post-81002-0-96010900-1362940518_thumb.j

post-81002-0-85928900-1362940522_thumb.j

post-81002-0-27418100-1362940549_thumb.j

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!