Jump to content

Golf 4 variant


bls luci

Postare recomandată

Vei ramane pe vwforum ca si "cel cu vw urcat in mansarda care nu a mai coborat..." desi intentia a fost la un moment dat :))

Cat despre bebeu,sa te tina cel putin inca atatia ani cat face!

Daca vrei sa te amuzi:

 

:))

Link către comentariu

Buuuuuu :P . Ai schimbat firma :) . Glumesc... pai speram sa-i mai faci cate ceva la masina si sa ne mai tii la curent, poate-ti spune tatal tau ca-i trebuie scara sa urce in masina si pana la urma o cobori si tu cum trebuie.

Link către comentariu

@Marius Dan  multumesc ... si de golf o sa am tot eu grija ca si pana acum..doar ca ramane asa fara modifcari, daca apare ceva postez aici 

 

@Cxr2test intentii au fost multe :)) multumesc frumos :D  tare clipul :)):)) 

 

@Aerofan tot ce fac la masina postez aici in continuare... ii place asa , nu vrea mai jos :)) 

Link către comentariu
  • 2 months later...

Golfuletul merge bine in continuare , are 337. 000 km am schimbat doar intinzatorul si cureaua de la accesorii acum 2 saptamani ..... 

1.jpg

Link către comentariu

@Marius Dan din pacate in garaj intra doar o masina , si nu e o regula aia afara si aia in garaj... fac cu schimbul, cine vine primul cine pleaca ultimul :) 

@Aerofan cand le spal, le spal pe amandoua nu neglijez golful ... si oricum poate la vara revin din nou in gama vw :D 

Modificat de bls luci
Link către comentariu
  • 3 months later...

335. 000 km ...inca merge foarte bine , am schimbat rola de la alternator facea galagie si am inlocuit-o ... saptamana viitoare poate ii pun si rotile de vara pe 16 :D

 

i-am facut un interior-exterior ca la carte :)) 

1.jpg

Modificat de bls luci
Link către comentariu
On 12/1/2016 at 2:12 PM, bls luci said:

Golfuletul merge bine in continuare , are 337. 000 km am schimbat doar intinzatorul si cureaua de la accesorii acum 2 saptamani .....

 

4 hours ago, bls luci said:

335. 000 km ...inca merge foarte bine , am schimbat rola de la alternator facea galagie si am inlocuit-o ... saptamana viitoare poate ii pun si rotile de vara pe 16 :D

Hmmmm. interesant, intinereste? :))

Modificat de Aerofan
Link către comentariu

am gresit , am zis asa cu aproximatie nu m-am uitat in bord..atunci avea cat am zis 337. 000 km , acum am gresit  .... poftim o poza facuta acum e bine asa ? :)) 

11.jpg

Modificat de bls luci
Link către comentariu
  • 9 months later...

@Marius-Dan salut,salut:icon_thumright: ...da ,e a noastra, tatal meu a fost astazi la Recas la rude...ai fost pe faza  :))  drumuri bune si tie 

 

masinuta merge , zilnic, isi face treaba foarte bine , o ingrijesc si acum ,mai rar ca inainte(e mai greu cu doua) dar "o duce binisor" ...nu am mai postat demult cu toate ca intru in fiecare zi aici pe forum... o sa incerc sa mai postez una ,alta 

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!