Jump to content

VW VENTO 1.9TDi


danielddd

Postare recomandată

Asta e ventuliciul meu:). L-am luat azi.Inainte am mai avut un vento 1,8 benzina,masina pe care am dat-o pentru ca nu am facut nimica la ea,ma plictisisem,in afara de apa la parbriz,nu am avut ce sa ii fac la motoru ala niciodata.Dupa ce am vandut-o am mai avut inca vreo 10 masini,opel,vw,ford mondeo( o adevarata masina)..si acum,am zis sa incerc cu vento tdi.Masina am luat-o de la cineva cunoscut,intretinuta,sper sa nu imi faca probleme.Are 238000km acum,nu prea are optiuni decat volan si schimbator in piele,la culoarea caroseriei,inch centralizata,jante de aliaj,si..cam atat.post-42281-0-73174500-1295885604_thumb.jpost-42281-0-28818000-1295885628_thumb.jpost-42281-0-52621500-1295885658_thumb.j

Link către comentariu

mersi,modifcari nu vor fi mari,pentru ca imi plac masinile originale.Doar folie pe geamuri,xenon,si o alarma.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!