Jump to content

Cayenne Turbo


corad0

Postare recomandată

probabil conteaza ca e service-ul unui prieten. :)

 

 

Chiar deloc..tarifele sunt standard indiferent de clienti sau de masina...singura satisfactie morala e ca stiu ca se face o lucrare calitativa si nu las masina pe mana oricui...

Frumoase BBs-urile de la BMW :)

 

Mersi! :)

Modificat de corad0
Link către comentariu
Jetta20tdiHLDSG6

Cred ca Muale se referea la comment-uri care, in majoritate, sunt negative.

Link către comentariu

Nu prea au nevoie de marketing baietii pentru ca service-ul e full de fiecare data...de obicei masinile intra in service pe baza de programare. Atata timp cat se emite factura, garantie pe lucrare si pe piese, nu vad care ar fi problema :) De obicei pe net comenteaza cei care nu au fost multumiti, nu cei multumiti.. Nu le tin partea, nu e ruda niciunul dintre ei cu mine, nu le fac reclama si nici n-am de castigat nimic. :) Paradoxal, am intampinat probleme la reprezentante si am plecat cu un gust amar de multe ori...unde te astepti sa primesti servicii de calitate mai ales ca tarifele sunt triplate...(in postul #321 am notat concret diferentele de pret, ca sa nu considere cineva ca exagerez) A, si inca o observatie, la reprezentanta niciodata nu mi-au permis sa stau in service sa vad lucrarile efectuate masinii,... in cel mai bun caz aveai un monitor cat palma in sala de asteptare pe care cica puteai "vedea" ce se intampla... :) Aici am stat de la inceputul lucrarii pana la sfarsit langa mecanic, am desigilat eu piesele din cutie, fara ca nimeni sa aiba o problema.

Modificat de corad0
Link către comentariu
  • 8 months later...

Masina s-a vandut unei persoane apropiate, deci ramane tot in "peisaj" , nu prea am ce sa scriu despre ea, nu a suferit interventii, decat retusuri estetice si doar revizii, are in jur de 140 000 km, o sa pot da detalii in continuare despre ea daca se doreste, daca nu, topicul se poate inchide, in schimb o sa deschid un topic nou separat cat de curand (sper) cu noua mea masina. Se pare ca o sa raman in grupul "VAG".

 

Atasez un mic "teaser"   :8: :

post-79494-0-37924700-1451160585_thumb.j

Modificat de corad0
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!