Jump to content

Cayenne Turbo


corad0

Postare recomandată

masina achizitionata in urma cu 2 luni de la porsche pipera

motor V8 4800cmc biturbo 500 cp

optionalele nu cred ca are rost sa le postez...

post-79494-0-44051500-1295193550_thumb.j

post-79494-0-71440700-1295193555_thumb.j

post-79494-0-25143400-1295193561_thumb.j

post-79494-0-17342300-1295193567_thumb.j

post-79494-0-46832000-1295193572_thumb.j

post-79494-0-39818200-1295193577_thumb.j

post-79494-0-09197200-1295193582_thumb.j

Modificat de corad0
Link către comentariu

Are rost sa ne spui si ce dotari are :) cat a fost taxa de prima inmatriculare ?

Link către comentariu
Silvian91imAuto

Frumoasa masina :).

Eu zic ca are rost, pana la urma aici iti prezinti masina si tu alegi cat de mult o prezinti. (nu am zis nimic rautacios... l-am rugat indirect sa ne prezinte mai multe detalii legate de masina)

2010porschecayenneturbo.th.jpg

Sa-ti faca placere. Porsche. :D

Edit1: Jantele sunt ff misto, cel putin mie imi plac... Inscriptia "turbo" de pe turometru e marfa! (nu, nu e prima oara cand vad asa ceva, dar imi place) Porsche Fan, what can I say :wub:.

Modificat de SilvianDement91
Link către comentariu

taxa de prima inmatriculare nu a trebuit sa o platesc pentru ca masina a fost preconfigurata si am platit avansul inainte sa se elaboreze noua lege

cat despre optionale din ce imi aduc aminte...

-suspensie pneumatica cu reglare pe inaltime (confort sport normal)

-trapa panoramica

-jante 21"

-cutie tiptronic

-full electric

-piele scaune ventilate

-clima 4 zone

-navigatie

-bixenon

-haion electric

etc etc etc

incerc sa nu pun la suflet....doar ca fiind nou venit pe forum....toata lumea e "desteapta" numai tu esti "prost" si nu poti sa postezi nici o parere ca toata lumea se ia de tine :(

vreau sa imi fac prieteni, nu dusmani!!!!

Modificat de corad0
Link către comentariu

Auch!

Cum arata jantele :icon_thumright: :icon_thumright: Si interiorul e criminal :Driver: Sa o stapanesti sanatos. Nu e problema ca ai postat masina, e Porsche, e din grupul VAG. :D Si un Veyron de ai fi avut mergea prezentat :D

Multi km in continuare.

Link către comentariu

Asa da ;)

Superb.

Putem fi prieteni acum caci suntem pe aceeasi lungime unda cu totii. De multe ori ne lovim de copii care se dau ce nu sunt :)

Sorry daca posturile mele au fost prea acide ;)

Cat despre masina... poti prezenta pe forum orice Porsche, Lamborghini, Bentley, Bugatti, Audi, Skoda, Seat. Toate sunt din grupul VAG.

Te asteptam la intanlniri.

PS: Voi urmari cu drag acest topic ;)

Modificat de Kostas
Link către comentariu

configurarea masinii si avansul nu au treaba cu taxa de prima inmatriculare.

cel mai probabil este euro 5 si fiind inmatriculata in 2010 taxa a fost 0.

sa o stapanesti sanatos!

Modificat de lile
Link către comentariu

ok kostas :)

cum spuneam pe pagina lui teff:) impartim aceasi pasiune :

MASINILE !!!!!

eu zic ca merita sa fim toti prieteni indiferent ce conducem.....nu avem nimic de castigat din vorbe aruncate aiurea :) nu ma dau mare.....ma dau dupa masini si atat :)

sper sa ne vedem la intalniri :)

dap...pai asta am vrut sa spun :) am uitat ca e euro 5 masina a fost preconfigurata in 2010 ...si nu a mai trebuit sa platesc taxa de inmatriculare..

Link către comentariu

Bestial :P Ti-am vazut si pozele de pe facebook :) super tari masinile alea de acolo :Driver:

Link către comentariu

Sa o stapanesti sanatos sa te bucuri de ea. Daca tin bine minte mai era un Porsche prezentat pe forum. A trecut ceva timp si nu mai stiu modelul. Drumuri bune...

Link către comentariu

Hmm..asta e clar cea mai frumoasa masina de pe forum din punctul meu de vedere.Bordul imbracat in piele e de mare efect,imi place mult spatele masinii..sa o stapanesti sanatos si sa ai parte numai de bucurii la volanul ei!

P.S Are cam putini cai..poate ar fi o idee buna sa-i pui un filtru sport,un BOW ceva.. :))

Modificat de B_U_T
Link către comentariu

@ coradO ,felicitari pentru supeba masina ,sa te bucuri cat mai mult de ea si la multi km fara incidente ! :icon_thumright:

Link către comentariu

Felicitari pt noua achizitie, sa o stapanesti sanatos! pune poze si cu golful si cu celalte masini vag daca mai ai...

Cei mai multi km fara probleme!

Link către comentariu

wow...frumoasa racheta

imi place mult consola centrala..toate reglajele alea (pentru suspensie cred) sunt criminale,zici ca esti in avion

cati mai multi km fara incidente

cheers

beck

Link către comentariu

@corad0 - am eu o vorba si sa nu mi-o iei in serios...masina de om necajit :lol: ce sa zic...la banii care i-ai dat pe ea,nu are ce sa nu arate bine mai ales ca e un porsche...succes cu ea iar daca vrei sa-i mai faci ceva sicer parerea mea si doar a mea si astept acum sa sara cu gura pe mine :blah_: ,eu i-as schimba jantele

respect

Modificat de anorganix
atentie la limbaj, data viitoare se acorda warning!
Link către comentariu

frumoasa bucata asta de metal.cred ca te mananca talpa grav cand auzi sunetul ala iesit din ale tale 4 tevi

Link către comentariu

si mie imi placeau mai mult jantele model TURBO 2 doar ca masina era preconfigurata....si nu am mai vrut sa astept alta doar pentru jante...dar arata ok si asa parerea mea:)

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!