Jump to content

probleme sistemul audio la allroad


kryss782001
 Share

Postare recomandată

salut,cum spune si titlu probleme cu sistemeul audio,numai functioneaza.

din cate stiu a picat pur si simplu din mers.

masina a fost dusa la reprezentanta la BG,aici i s-a spus ca ar fi intrat apa pe la stergatorul de la luneta si s-a ars amplificatorul(sau ceva de genul),cam aberant pt ca nu sunt urme de apa.

atasesz si o poza cu rezultatul unei scanari

31122010534.jpg

multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu vreau sa te dezamagesc,dar este belea mare ,am avut ocazia sa desfac la un prieten tot sistemul audio la modelul asta,din cauza la furtunul de sprit luneta.Am aflat ca este o problema ruperea furtunului de sprit pe langa balamaua st., cei care au un prieten bun la reprezentanta au fost anuntati in garantie de buba asta si se schimba tot in garantie (si sist. audio). Din pacate asa a patit si prietenul meu,pe el nu l-au anuntat si sa rupt cu 2 sapt la exp garantiei, 99 la suta l-am rep,prin demontarea si curatarea oxidarilor provocate de solutia de parbriz,daca nu merge atunci cauta sh.,uite niste poze cum era la asta.

post-37663-0-20264000-1294041035_thumb.j

post-37663-0-28247500-1294041058_thumb.j

Modificat de lxl
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!