Jump to content

volkswagen golf 5 1.9 TDI


pojomic85s

Postare recomandată

  • Replies 268
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • pojomic85s

    120

  • lucian_90tud

    32

  • Radu_Alecs

    17

  • sebip

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

kustom_kulture_addict

foarte tare masina , imi plac etrieri :)

Link către comentariu

Nu cred...avem stiker pe masina :blah_: .

Frumoasa masina. Capacul pt carligul de remorcare cand il cumperi/pui ?

Link către comentariu

MSMS! avem 2 stikere :blah_:

am avut capacelu luat de la reprezentanta dar azi am observat ca din pacate nu mai e :( ....trebu sa comand altu zilele astea :icon_thumright:

Link către comentariu
  • 1 month later...

Hai ca astept poze cu Golful V GT Sport! blah_.gif

Link către comentariu
lucian_90tud

Ii plac prea mult grilele. Sta si se uita la masina acum :blah_:

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu

Crezi tu...acuma ii cu grilele in pat, doarme cu ele...:D

Link către comentariu

Salut, frumoasa masina, multi km fara probleme.

Interiorul este superb, nu am mai vazut nicaieri.

Imi place cum arata spatele, cred ca o sa-mi fac si eu ceva asemanator (iti platesc daca vrei dreptul de autor :) ). Ce ai pus pe sigla VW de la haion?

Link către comentariu
lucian_90tud

Iti raspund eu ca pojomic e prea entuziasmat de grile :blah_: Nu vrea sa impartaseasca bucuria cu noi :)) . Emblema e colatata cu folie negru mat. La tine emblema mi se pare ca e din aia in relief, deci trebuie vopsita.

pojomic, si tu trebuie sa iti innegresti iar emblemele :D

Link către comentariu
lucian_90tud

Iti raspund eu ca pojomic e prea entuziasmat de grile :blah_: Nu vrea sa impartaseasca bucuria cu noi :)) . Emblema e colatata cu folie negru mat. La tine emblema mi se pare ca e din aia in relief, deci trebuie vopsita.

pojomic, si tu trebuie sa iti innegresti iar emblemele :D

Link către comentariu

multumesc de aprecieri :icon_thumright:

o sa vina si pozele cu noile schimbari va asigur...momentan trebuie sa mi montez grilele de gt sport la care am intampinat ceva probleme mai ales la grila centrala care trebuie sa o decupez putin pe interior

-sebip sa sti ca ai pe undeva dreptate...chiar in pat nu au fost dar langa da :blah_:

-lucian ai sa fi fericit ca o sa mai fie un gt sport in oras :blah_: , recunosc ca imi plac si mie :D

-eugen1979. mi-a luat-o lucian inainte si ti-a raspuns la intrebare...daca vrei sa-ti faci "fund" de r32 si ai nevoie de ajutor iti stau la dispozitie ;)

Link către comentariu
Publicat (modificat)

cate poze recente cu noile ajustari :blah_:

-grile fata GT sport

-volan piele

-rcd 300

post-34401-0-28389600-1304705420_thumb.j

post-34401-0-47813900-1304705429_thumb.j

post-34401-0-79131800-1304705442_thumb.j

post-34401-0-84262700-1304705457_thumb.j

post-34401-0-18858500-1304705470_thumb.j

Modificat de pojomic85s
Link către comentariu
lucian_90tud

Mai trebuie innegrit al treilea stop de frana, catadioptrii de la fusta, o suspensie si e perfecta :blah_: ...ah, si vopsita bara fata :))

Link către comentariu

Si distantiere pe fata :P. As spune si embleme negre, dar nu merge decat in spate... in fata sunt farurile albe si imi pare ok emblema. Arata foarte bine, felicitari!

Link către comentariu

wow ... ce bine arata cu grila de GT ... poti te rog sa-mi dai detalii pe PM ce modificari include (spoiler,masca, etc) si la cat te-a ajuns toata operatiunea? ... Multumesc ... ii sta fooooartteee bine asa !

Link către comentariu
  • 5 weeks later...

Domn' injiner...mai lasa licenta blah_.gif, si cauta niste proiectoare la bara aia!

Link către comentariu

Salutare ! Tin sa te felicit pt cum ai personalizat masina, fusta de R32 face toti banii!

De unde ai luat antena shark tale si in cati bani ? Ms.

Sa o stapanesti sanatos multi km ! Drive low&sloe ;)

Link către comentariu
  • 1 month later...

dupa o pauza destul de indelungata ma dau si eu putin la treaba....vreau sa-mi fac si eu un upgrade la frane si vreau sa incep cu niste discuri....

- BREMBO MAX

- ATE POWER

inca nu sunt decis pe care sa merg daca ma puteti ajuta cu ceva pareri despre aceste discuri :)

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

maine ajunge suspensia si in sfarsit imi astup micile gaurele din bara cu noile proiectoare de jetta :blah_:

post-34401-0-19603100-1312217066_thumb.j

post-34401-0-41104400-1312217080_thumb.j

Modificat de pojomic85s
Link către comentariu

pana la urma am ramas la suspensia reglabila de la ta-technix...sper sa fiu multumit de ea..

Link către comentariu

Sa ma dai si pe mine o tura dupa ce o montezi sa vad daca imi place sau nu :))

Link către comentariu

@lucian: ai pietre la rinichi? Da oricum felicitări pentru suspensie! Pana la urma ai ales ceva discuri de fr

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!