Jump to content

VW GOLF MKV


Sor!n

Postare recomandată

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sor!n

    96

  • cogdao

    26

  • The_Ego

    14

  • moesis

    6

O sa fiu carcotas si o sa zic de cusaturi ca sunt cam distantate si ca maciulia pare strangulata.

Pielea insa pare de calitate  :icon_thumleft: . Sa le manevrezi cu placere.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Multumesc George, problema este ca nu pot sa ma impac cu culoarea, am crezut ca este gri inchis pielea si se va potrivi cu interiorul, dar nu este deloc asa cum am crezut. Este prea deschis gri-ul si parca nu se potriveste cu nimic.....dar mai astept pareri.

Modificat de Sor!n
Link către comentariu

Multumesc, sper sa ma obisnuiesc cu contrastul, altfel le trimit inapoi si le fac negre, cu cusatura alba, precum volanul.

Imbraca si volane, 150 lei costa si are orice combinatie de piele si cusaturi.

Link către comentariu

Arata bine. Putin mai inchisa daca era cea gri-bej si era perfect!

Ady lucreaza bine, am facut si eu la el volanul. De mentinut obligatoriu: pielea este de Audi S-line , asa ca va incadrati in OEM VAG :)

Link către comentariu

 Arata bine dar cum zice si The_Ego custaturile sunt cam distantate ,dar per,total arata bine  :icon_thumleft:

Link către comentariu

Asa ma ast eptam si eu, sa fie gri inchis pielea, dar acum sper sa ma obisnuiesc cu ea asa. Pielea este de o calitate foarte buna, peste cea oem pe care am avut-o inainte.

Link către comentariu

100 lei m-au costat cele 3 piese, manson, nuca si maner frana de mana. Motorul merge ca in prima zi, 96.000km si nici o problema. Singurul lucru cu care il ajut, sunt reviziile la 10.000km cu toate filtrele schimbate.

Link către comentariu

Nici nu ma gandesc la asa ceva, sa dau 800lei pentru maxim 10 cp, mai bine mai fac ceva la interior. :)

Link către comentariu

Masina arata superb iar acele pozitii portocalii dau foarte bine . Sper sa iti aduca numai bucurii !

Link către comentariu

Multumesc mult pentru urari, marti astept noile faruri cu lupa, pe care mi le-am dorit foarte mult si sunt nerabdator sa le montez.

Link către comentariu

Maine trebuie sa imi ajunga farurile, o sa pun poze dupa ce le montez. Multumesc mult pentru urari!

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!