Jump to content

CW MK VI


Rave

Postare recomandată

Pe duca...  :icon_thumleft:

Mici sanse sa scot la vanzare panoul nou de climatronic, care nu a ajuns inca, dar nu cred ca pretul mare o sa-l faca sa se vanda, asa ca mai bine il pastrez...

Link către comentariu

Cat te a costat interiorul ? Am gasit si eu un interior dar nu stiu exact daca e culoarea mea sau nu. Mi.a dat un cod omul dar nu prea sunt lamurit si am impresia ca e de america.. sa postez la mn sa vad daca ma ajuta cineva

Link către comentariu

Daca te referi la scaune e imposibil sa fie de America.

GTD-ul nu a fost vandut acolo si GTI-ul avea doar scaunele de piele "top sport", cele din material textil erau scaunele normale "sport" de pe Golf cu tapiteria specifica.

Link către comentariu

A, ok! Am inteles! :))

Ce conteaza de unde e luat? Inainte erau unele mici probleme cu senzorul de presiune de pe scaunul pasagerului, adica la noi exista si la ei nu (sau invers), dar cred ca ori s-au rezolvat ori se poate dezactiva asa ca nu vad problema. Daca arata bine, go for it! Merita, in functie de scaunele de la care pleci, mai mult sau mai putin, dar tot merita! ;)

Link către comentariu

Si  as avea  eu unul de dreapta(farul gol) luat de la cs dar trebuie desfacut si reaplicat siliconul ca se abureste(a fost dat economic din fabrica)...

Modificat de TDR
Link către comentariu

Goale am tot vazut la pretul asta.

TDR-ule, zi-mi mai multe, poate incet-incet fac un set complet...

Link către comentariu

Ce sa iti zic, eu as vrea 100 de iepuroi pe el, in afara faptului ca trebuie desfacut si bagat silicon de geamuri(cel care l-am cumparat ultima oara are mult mai mult adeziv) este perfect functional si geamul este ca nou.

Daca iti trebuie imi zici, eu il tineam de rezerva dar ocupa spatiu degeaba in boxa...

Modificat de TDR
Link către comentariu

Da, cred ca o sa-l vreau, dar nu acum.

Astea halogen stiu ca nu se pot desface "safe", nu stiu daca cele xenon merg desfacute la cald sau nu, dar pot sa merg si cu un far aburit, nu ma deranjeaza foarte mult.

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!