Jump to content

CW MK VI


Rave

Postare recomandată

Cea mai eleganta varianta este cu vagcomul. Se poate seta un anumit delay sau la cate spalari de parbriz sa intre in actiune.

Link către comentariu

Mie mi s-a părut că ține foarte foarte bine lichidul de parbriz. La alte mașini puneam de 2-3 ori mai des, lejer.

Link către comentariu

La o prima si rapida observare:

- bara fata a facut buba sau e putin murdara?

- trebuie sa iti schimbi legitimatia de acces in parcare / curte

- noul numar e foarte tare :d

- ce e cu gaurile de gloante din zidul din spate!?

Modificat de mike.
Link către comentariu

E buba acolo de cand am ramas a doua oara fara permis. Am zis ca o sa o las asa pana la primavara, cine stie ce se mai poate intampla iarna... Gaurile sunt de la prinderile placajelor de rigips, cred.

Si de legitimatie nici nu mi-a trecut prin cap pana acum, bravo! O sa le dau mail!

Link către comentariu

Pai ala vechi nu are doua trepte pe Auto? Ca ma gandesc ca Max AC ii acelasi lucru.

Link către comentariu

Nu e acelasi lucru. Pe max ac iti da temperatura pe low, recirculare, ventilatia la maxim si directionarea aerului spre pasageri.

Link către comentariu

Asta are cusatura cu ata gri, la fel ca schimbatorul, volanul si scaunele; cealalta avea cusatura cu ata neagra care nu se mai regaseste nicaieri, nici pe usi...

Cea veche, n-oi fi eu alchemist sa transform pietrele-n aur, dar tare as vrea sa o transform intr-o hartie de 100 de lei, sa vad daca-mi si iese acum...

 

O problema, pentru ca are, este ca e gri antracit, de pe Golf V, nu titanium de pe Golf VI (sau invers), dar, pana gasesc una de Golf VI GTD / R, e ok asa!

Link către comentariu

Era cu 130 de euro pe Ebay, am trimis offer de 100 si a fost acceptat.

Am intrebat vanzatorul daca trimite si in Romania ( era trecuta doar Germania ), a modificat el, transportul a mai fost inca 17 euro, am platit prin PayPal si a ramas ca Luni o sa-l trimita!

 

Acum astept, banuiesc ca dureaza cam o saptamana transportul.

Link către comentariu

Super investitie panoul de climatronic. Asta e ultimul pe lista de retrofit la mine  :D

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!