Jump to content

CW MK VI


Rave

Postare recomandată

WTF-ul a plecat, traiasca WOB-ul! ;)

 

post-12783-13902451090364_thumb.jpg

 

Si azi, dupa ce am mai pus niste lichid de parbriz de dimineata, a ramas becul stins toata ziua. Ma intreb cat o sa tina...

 

post-12783-13902452289201_thumb.jpg

Modificat de Rave
Link către comentariu

doar ce si-a inmatriculat un prieten masina si are tot WOB la numar :). nu ai cum sa dai gres cu el pe Golf. imi place!

Link către comentariu

Si eu cand ma gandeam sa imi schimb numarul tot wob aveam in minte. Parca tu o ai in leasing, imi poti da un pm cu procedura de schimbare a numarului?

Sa fie intr-un ceas bun schimbarea!

Link către comentariu

E un club select! :winter: Din pacate nu stiu cum dracu fac dar orice numar as alege e deja o masina in jurul blocului cu numarul ala...

 

@blacka

Leasingul s-a incheiat pe 26 Decembrie asa ca masina trebuia inscrisa, numarul preferential a costat 85 de lei. Daca suni la compania de leasing si le spui ca vrei sa schimbi numarul nu cred ca vor refuza, atata timp cat platesti lucrul asta, banuiesc ca si un comision firmei de leasing pentru deranj...

Modificat de Rave
Link către comentariu

E un club select! :winter: Din pacate nu stiu cum dracu fac dar orice numar as alege e deja o masina in jurul blocului cu numarul ala...

O sa mai ai una in jurul blocului daca mi-l schimb si eu;) cred ca totusi o sa astept finalul leasingului ca nu am o graba in sensul asta.

Link către comentariu

@Bwwlan - Daca o sa arate si WOB-ul (asta) la fel cand o sa implineasca varsta bunicutei o sa fiu foarte multumit.

 

@Blacka - E foarte simplu de schimbat numarul, te duci cu numerele vechi si procura/imputernicire de la firma de leasing, platesti taxa si peste ceva timp iei numerele noi. Eu am asteptat 2 ore dupa talon dar cica numerele ies mai repede, auzisem ceva de 20 de minute dar nu sunt sigur...

 

Initial am vrut sa pun 608 la numar, de la una dintre primele imagini oficiale pe care le-am vazut cu noul, pe vremea aceea, Golf, dar am zis ca e prea obscursi complicat sa explic de fiecare data de la ce vine, asa ca am ales varianta simpla. :p

Link către comentariu

Poate ma bag eu la explicat ;)

Congrats!

Modificat de cogdao
Link către comentariu

post-12783-13908235540739_thumb.jpg

Dupa o ora si 20 de minute de dat la lopata m-am trezit in... Ce oras e asta ca nu-l recunosc?!

Link către comentariu

Nimeni nu-l mai recunoaste :))

Apropos, a venit juniorul pe lume?

 

A mea vine la sfarsitul lui Martie. Fetita sau baiat?

 

 

La sfarsitul lui aprilie o sa apara! :)

 

 

Sa vina sanatosi, sa va bucurati de ei.... si ei de voi !

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!