Jump to content

CW MK VI


Rave

Postare recomandată

post-12783-13884219515331_thumb.jpg

Luat si astea, cu multumiri lui masterB. Imi pare rau ca nu ai mai apucat sa le pui pe masina dar isi vor gasi un loc cald, sau rece in functie de anotimp, pe masina mea! ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Link către comentariu

Nu mai am leduri pe nicaieri in masina, exceptandu-le pe cele de la numar, asa ca nu vreau nici aici desi recunosc ca dau mai multa lumina.

Dar oricum, din ce am vazut la alt Golf, si astea stoc isi fac treaba decent...

Link către comentariu

Sa-ti lumineze placut locul de parcare! :P Ma bucur ca mai scap din tezaurul de piese luate pentru golf.

Link către comentariu

post-12783-13884932570839_thumb.jpg

Leasing incheiat! 3 ani cu bune, rele n-a prea facut, si sper s-o tina tot asa! Nu stiu daca apuca dublul numarului asta de kilometri la mine dar daca o face n-o sa-mi para rau.

Ne pregatim pentru un nou an si un nou numar de inmatriculare! :)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Link către comentariu

Ce!  WTF era din gresala?

 

BTW Ai rezolvat cu pragul? Am vrut sa te intrb ieri dar am uitat.

Link către comentariu

O greseala oarecum intentionata. :))

Nu am rezolvat cu el, o sa-l las asa iarna asta, la fel si bara fata care e zgaraiata(atat de mult incat a trebuit sa le-o arat special cand am facut poze pentru casco), si o sa le repar in primavara.

Sunt sanse mult prea mari sa fie iar atinse iarna si nu vreau sa le fac degeaba.

Link către comentariu

Cred ca o sa pun OEM, dar ma mai gandesc...

La multi ani tuturor si tot ce va doriti anul asta care vine!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Link către comentariu

Frumos. La multi ani, multa fericire si cat mai multi km tuturor!

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Link către comentariu

Renunti asa usor?Fara suparare dar de multe ori unele chestii s-au dovedit a fi vorbe din popor:P

Sent from Lwr-itza using Tapatalk

Link către comentariu

Pai n-am gasit nimic pe site-ul drpciv, evident, dar scrie lucrul asta si aici asa ca tind sa-l cred. O sa vad exact la ghiseu dar in caz ca nu-mi accepta numarul asta trebuie sa am si unul de rezerva...

Link către comentariu

OT: Nu se poate pune O si I la inceput de numar deoarece se confunda cu 0 sau 1 

Link către comentariu

Renunti asa usor?Fara suparare dar de multe ori unele chestii s-au dovedit a fi vorbe din popor:P

Sent from Lwr-itza using Tapatalk

Era suficient sa dai un search pe motorul tau preferat de cautare si nu lasai un gust amar la inceput de 2014. Nu suntem toti papagali care spun vorbe din popor pe forumul asta.

Legea nu permite numere de inmatriculare al caror grup de litere preferentiale sa inceapa cu i sau o. Masinile expuse la diverse show-uri sunt alta mancare de peste.

La multi ani, Bogdan!

Modificat de mike.
Link către comentariu

As prefera daca se poate sa terminati cu glumele de autobaza.

Nu de alta, dar nu toti am baut la fel de mult sau putin si evident, fiecare intelegem ironiile fine la alt nivel.

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!