Jump to content

CW MK VI


Rave

Postare recomandată

Banuiesc ca si new drive( r) mode :D

Pune apa pt parbriz ca mai aveai o poza cu becul aprins  :winter:

Modificat de BTeo
Link către comentariu

Scapa apa pe la garnitura pompei, trebuie sa o schimb. Si ca sa fac asta trebuie sa aflu codul sa stiu ce sa comand...

Link către comentariu

Ai incercat la GABIVVX sau poate alt coleg? poate te ajuta cu o schema si sa-ti dea exact codul fara sa trebuiasca sa te bagi pe sub masina..

Modificat de BTeo
Link către comentariu

Mersi!  :icon_thumleft:

Din poza iese ca 11 e pentru masinile cu spalatoare de faruri, pe care eu nu le am, si 13 pentru cele fara, nu?

Link către comentariu

si la mine scapa pe la garnitura, am dat putin silicon. e mai rapid decat sa stau pana ajunge piesa, pana o iau....

Link către comentariu

Frumos volanul. Emblema de R-line de pe el este un clips nu? Care se poate scoate destul de usor. Merita sa faci o incercare sa vezi cum arata fara el, poate-ti place asa mai "clean". :)

Link către comentariu

Da, e un clips, si se da jos foarte usor dar nu-mi place cum arata goala.

 

vw-interior.jpg?itok=dqDhUafz

 

Stiu ca nu e chiar ok sa umblu cu cioara vopsita dar ma mint singur zicand ca macar nu e sigla de GTI sau de R...

Exceptand trimurile de pe usi, eu oricum in momentul asta sunt ca dotari la nivelul unui R-Line de fabrica (plafon negru, pedale + volan sport si scaune Highline cu tapiterie specifica in timp ce eu am scaune Top Sport cu tapiterie de GTD) asa ca nu ma deranjeaza atat de rau sigla... :)

 


mergi pe lipscani si mulgi o fata; sigur are
 
17-i-lol.jpg
 
:))
Modificat de Rave
Link către comentariu

Nu era vorba de cioara vopsita in cazul asta, doar de o optiune care putea sa-ti placa. :)

 

N-am luat-o ca un repros, dar am o sigla care nu are ce cauta pe masina mea asa ca ma simt oricum :P

 

La interior vrand nevrand ai facut retrofit la R-line ++ (pt scaunele de GTD, schimbator) :D

 

Si merita din plin!  :icon_thumleft:

Link către comentariu

Garnitura e pe stoc la Avia si costa exorbitanta suma de 7 lei. Ce-i drept ma asteptam sa fie mai scumpa...

Sa vad cand reusescsa si ajung dupa ea acum.

Link către comentariu

Pai tre sa trec pe la Avia sa iau garnitura si daca tot sunt in zona trec pe la garaj sa bem o cafea. Si sa dau volanul un dinte mai in dreapta! :)

Link către comentariu

Ce sa zic? Astazi m-am plimbat si eu in scaunele de GTD...Nu am cuvinte! Super! Rave, :icon_thumleft: !

Link către comentariu

post-12783-13856697087557_thumb.jpg

Gata cu luminitele galbene din bord! ;)
 


Ce sa zic? Astazi m-am plimbat si eu in scaunele de GTD...Nu am cuvinte! Super! Rave, :icon_thumleft: !
 
Eu doar le-am cumparat... :D Unde-i filmuletul?
 

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Modificat de Rave
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!