Jump to content

CW MK VI


Rave

Postare recomandată

Bun...desi imi place mini s de mor,pt ce ai tu nevoie,iti recomand golf v gt sau gti.golf 6 gti cere mai multi bani la achizitie.iar un golf 6 de 160 de cai e slab individualizat fata de celelalte golfuri 6.tre sa bagi iar bani,cum a facut radu,kadettro.

Stiu un ed30 la 32k km,dsg,pe la 13k euro.

Cand am avut un gt la 35k km,nu erai interesat.

Parerea mea care este...oricum,se gasesc putine masini bune cu adevarat.unele au minidot,altele au aer cu butoane de aragaz,iar gti la 7-8k euro,sa fim noi sanatosi.

Iti urez succes in ganduri,si daca te pot ajuta,ring devill.

Brgds

Link către comentariu

Sar'na Vali!

Se pare ca o sa dea si Catalina de carnet asa ca ar putea sa-i ramana ei Golful si eu sa trec la orice altceva, daca nu mai sunt conditionat de spatiu.

Dupa cum ii ziceam cuiva, mi-as dori un Up! GTI :D

 

Azi am ajuns si la birou si m-am uitat la oglinda venita acum cateva zile.

 

post-12783-0-39039600-1367062074_thumb.j

 

Totul e asa cum a fost descris. Oglinda si toate plasticele sunt perfecte. Ramane sa ajung candva cu masina sa schimb parbrizul si o sa o si montez.

Link către comentariu

Polo GTi sau daca ramane Golful in familie poti sa te orientezi si spre ceva in doua usi. De Seat Ibiza Cupra Bocanegra ce parere ai? :P

Link către comentariu

E incredibil de scump A1, din pacate... Chiar mi-as dori un Up! pe steroizi, vorbesc foarte serios! :)

Link către comentariu

Sau o corsa opc????arata bine de tot...brgds

Link către comentariu

Nu o recomand daca te intereseaza si altceva decat look-ul..mai bine ST-ul de mai sus .

Link către comentariu

De pe Corsa OPC as lua doar scaunele :)

Problema e ca sunt masini deatul de scumpe si nu as face inca un leasing...

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Link către comentariu

daca nu o sa mai fi conditionat de spatiu ... go for Cooper S sau GTI (era un ED35 de vanzare la un pret destul de bun pe forum)

Link către comentariu

Eu te-as sfatui sa intrebi un posesor de Cooper S inainte sa faci vreo alegere de genul,ca asa ne dam cu parea mai toti.

Link către comentariu

Am un prieten bun care are un S, de la el m-am imbolnavit...

LE: Cooper S, nu A1 S :p

Modificat de Rave
Link către comentariu

Cumpara Mini Cooper S, sau daca vrei ceva super fun si mai "pur sange asa"...Mazda MX5 2.0, varianta cu LSD. :D  Are 1090 kg, 160 CP aspirati, tractiune spate, LSD, motor aproape central, 50-50 distributia maselor, fiabila si foarte misto.

 

Eu ma tot uit dupa damblaua mea cu cabrio si mi se pare o varianta excelenta pt ce ofera si cat costa.

Link către comentariu

Eu am avuc Cooper S si de mers repede prin oras si de facut haos pe serpentine, nu gasesti ceva mai bun in clasa asta

Link către comentariu

Sau iti poti lua ceva Revo2+ cum am eu de vanzare :lol: si mie imi place mult micul S :-)

Link către comentariu

Nu rade ca m-am uitat si la masina ta, dar tot ceva mic si nervos mi-as dori.

Cu atat mai mult daca ar ramane Golful tot la mine...

Link către comentariu

Din pacate, Corsa OPC ia lectii la toate capitolele si de la Polo GTI, si de la Fiesta ST, si de la Cooper S. Degeaba are mai multi CP decat Polo daca nu stie sa-i puna jos...

 

Daca e cineva care da ora exacta in clasa asta strict la capitolul bang for the buck, e Clio RS. Bani mai putini din cauza ca multi stramba din nas cand vad rombul pe capota, fara sa stie ca RS Gordini are foarte putine in comun cu Symbol 1.5 dCi. Eu asa ceva mi-as lua:

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=231573566&cd=635025413740000000&asrc=st

sau...

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=230648800&cd=635010323720000000&asrc=st

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!