Jump to content

CW MK VI


Rave

Postare recomandată

Eu zic sa o pastrezi,arata fooooarte bine,mai ales pe alb cu grilele alea enorme negre.Sper sa te razgandesti si sa o vedem pe masina.

Link către comentariu

Da, la pretul ala e doar bara goala. oricum pe Ebay bara goala e pe la 200 de euro fara transport, asa ca pretul e bun zic eu...

Ma mai gandesc daca o pastrez sau nu. timp e, nu ma astept sa se vanda prea repede... sau chiar deloc...

Link către comentariu

M-ati inteles gresit baieti,eu am afirmat doar ca arata superb,nu am facut referire la anuntul de vanzare ! Repet,sper sa o vedem pe masina ta si nu pe alta !

Link către comentariu

Ai dat bara de gtd, acum si asta de r. Oricum mai bine faci suspensia si jantele si poate dupa aceea sa vrei un kit exterior, oem or not.

Link către comentariu

Pe panoul de clima ce reprezinta litera A la recirculare, si de ce ai doi martori luminosi? Ca am vazut si fara!

 

LE: parca ii intrebare din Scufita rosie! :D

Modificat de sebip
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

post-12783-13627712135531_thumb.jpg

Lampa de portbagaj nr 2 montata si functionala. Si se vad(aproape...) si plasticele de HL cu suporti pentru plase de cumparaturi.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Link către comentariu

Pune o poza si de la departare sa imi fac si eu o idee, ma intereseaza modificarea...

Ti-as da RCD300 meu vechi , insa nu am codul :(

Link către comentariu

S-a rezolvat cu RCD-ul, o sa-l mai pastrez pe al meu pana cand se face refresh la stoc-ul de navigatii.

 

O sa fac o poza si de la departare. E de doua ori mai multa lumina in portbagaj, ceea ce e bine.

Si, in cazul in care in partea dreapta ai bagaje inalte, inainte nu mai aveai lumina deloc in portbagaj, fiind acoperita lampa de bagaje. Acum vine lumina din partea cealalta, e genial!

Link către comentariu

Poze ceva mai clare cu a 2-a lampa. S-au taiat 2 betigase si a intrat lampa.

Momentan nu e prinsa cu nimic si sta acolo destul de ok si fara sa faca zgomot. Cred, totusi, ca o sa iau niste dublu-adeziva sa o prind mai sanatos.

 

Alimentarea s-a luat de la cealalta lampa si a fost tras cablul pe langa cel de camera.

 

post-12783-1362828389682_thumb.jpg        post-12783-13628284794811_thumb.jpg

 

Si una cu agatatorile de pungi de cumparaturi. Cred ca astea sunt mai utile decat lampa dar daca tot o aveam...

 

post-12783-13628285025468_thumb.jpg

 

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Modificat de Rave
Link către comentariu

Eh, mega-racleta mea blocheaza mare parte din lumina, trebuie s-o iau din masina...

Link către comentariu

Brobonele de la ceara:

 

88912044221669585677811.jpg

In alta ordine de idei, cine stie cat un set de stergatoare la reprezentanta? :(

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!