Jump to content

CW MK VI


Rave

Postare recomandată

Nu stiu! Mai am timp sa ma gandesc pana il iau. E interesant strict pentru temperatura alba. Tot nu-mi place ca are 3 rotite si ca e cam... gol prin si pe langa el... :)

Link către comentariu

Mie mi se pare ciudat ..oricum vezi temperatura pe ecran,nu vad sensul in a mai avea un display,la golful 5 avea un sens ca nu se afisa pe ecranul cd-player-ului temperatura.

Link către comentariu

Au un design mai aerisit decat sa bage toate butoanele intr-un chenar dintre 2 rotite.

Eh, gusturile :P

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Mda, e ciudatel. Arata mai bine pe Beetle sau pe Passat decat pe Golf, asta e clar.

E interesanta temperatura strict ca pata de culoare. O luminita alba, noaptea, intr-o mare de rosu nu strica :)

Link către comentariu

Am fost azi la Cristi si am probat camera. Totul merge perfect!

Din pacate, desi am dat comanda lunea trecuta, Porsche nu a adus suportul, asa ca astazi doar am intins cablul pe pozitie, fixat tot ce era de fixat in spatele RCD-ului si... cam atat.

Asteptam suportul sa prindem camera in bara si sa terminam. Cred ca as putea sa prind camera in luneta cu scotch, ea functioneaza perfect :))

Incalzirea e pusa pe hold momentan din lipsa de finante :((

Link către comentariu

Pai fix interiorul minune e pus pe hold momentan. S-au intamplat intamplari si banii au fost redirectionati.

Daca pot sa redirectionez din alta parte in timp util atunci e ok. Daca nu, asta e. Trecem la urmatorul punct de pe lista!

Link către comentariu

Ai dat lovitura cu camera: retrofit de efect, util si la bani putini. Pacat ca iti intarzie porsche planurile :(

Care ar fi urmatorul punct de pe lista?

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Bluetooth, DriverGear, Goal(sau Blade :P )... Termen de executie, Sezonul Primavara-Vara 2013 :))

Link către comentariu

Din pacate, desi am dat comanda lunea trecuta, Porsche nu a adus suportul, asa ca ...

l-or baga acum in productie...e totusi un plastic...si nu oarecare...si nu de la orisicine...de la porsche...un plastic...vw...romania...porsche...2012...secolul XXI...nu puteau plati transportul doar pentru un plastic amarat care costa de vreo 30 de ori costul sau de productie...il aduc odata cu noul golf...poate...zic si eu...

Link către comentariu

Eh, au transporturi de piese saptamanal, sau chiar de doua ori pe saptamana, nu stiu ce-i asa special la un suport mic de plastic.

Pana si baiatul la care l-am comandat se uita ciudat, nu stia daca se poate comanda separat de bara, m-a intrebat daca e de Scirocco sau de Phaeton...

Ce-i drept codul e cu 3W0... Pffff, Golf-ul meu o sa fie 1% Phaeton :))

Asta e! Asteptam! Nu vine comandam in alta parte. Nu e panica, nu ma grabesc!

Daca iau totul incetisor am timp sa ma bucur de ele si sa vad ce face/cat conteaza fiecare upgrade in parte... Daca le-as face pe toate odata m-as plictisi de toate odata ca pachet, asa am timp sa le descopar importanta, e ok! :P

Link către comentariu

vine, vine cu diligenta din germanica...poro e firma serioasa, satisfactia clientului pe primul plan... si eu am stat vreo 10 zile lucratoare (cum le place lor sa zica) dupa niste plastice...ar fi misto daca in banii aia ai primi si o bara de Scirocco/Phaeton :icon_cheesygrin:

Link către comentariu

Vine greu pt ca este o piesa mai deosebita, nu se comanda asa ceva pentru Phaeton in fiecare zi :D

La mine a venit senzorul de auto-leveling in 3 zile. Era in Ungaria si cel de la piese a zis ca poate le sufla piesa din depozit :))

Goals pe 17" banuiesc (exista si pe 18) si antracit?

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Daca pescuiesc cablul de prin portbagaj si leg camera am imagine! :D

Pacat ca n-am unde sa o agat! :(

Link către comentariu
Ce-i drept codul e cu 3W0... Pffff, Golf-ul meu o sa fie 1% Phaeton :))

Pe mine m-au intrebat daca mi-am luat Bentley Continental :) E de Bentley suportul, scrie pe el :))

In alta ordine de idei, se pare ca si capacul ala care vine fixat in spatele suportului de camera joaca un rol destul de important.. Camera misca putin in insertul care vine prins in bara.. Insa se poate improviza ceva..

Link către comentariu

Succesuri!!!

post-12783-13529802749517_thumb.jpg

post-12783-13529803014267_thumb.jpg

Su da, scrie Bentley pe el :))

post-12783-13529803206864_thumb.jpg

LE: Ca am uitat sa scriu. Am facut programare saptamana viitoare pentru schimbul de anvelope si verificarea sunetului lantului de distributie.

Ma astept sa-l schimbe fara sa comenteze prea multe. O sa las masina Marti seara, cu tot cu anvelope, si o sa o iau, sper, Miercuri.

Modificat de Rave
Link către comentariu

Mda... Nu facea figuri, se mai auzea din cand in cand, dar nu rau.

De curand a inceput sa faca mai des si a culminat cu un sunet foarte urat pe care l-a facut Luni. Asta e, urmatorul! :)

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!