Jump to content

CW MK VI


Rave

Postare recomandată

Sunt chiar departe de 100% functionale... Asta ar  insemna sa mearga si auto-leveling si adaptiv. Deocamdata nici faza lunga nu merge si nu as vinde-o asa. Cred ca o sa le dau jos si o sa vand masina fara ele.

In rest am mai uitat si altele, sertare sub scaune, diverse chestii pe la interior, diverse elemente pe la exterior, d-astea!

Link către comentariu

Dap, imediat ce le schimb o sa-i fac niste poze mai rasarite si o sa actualizez pozele din anunt. Imi cam pare rau de Golfulet, mi-a placut mult masina asta si sper sa ajunga pe maini bune!

Link către comentariu

Interiorul este superb...era bine daca puteai sa muti scaunele de GTD pe Leon.

Ce folie ai pe geamuri si cat este transparenta?

Link către comentariu

Mda, stiu... Dar se potrivesc cele de GTI VII ;)

Folia e 23% si 70 sau 75, ceva de genul, spate din ce-mi aduc eu aminte. Ma uit maine si-ti zic exact!

Link către comentariu

Pragul ala din dreapta nu l-ai mai rezolvat vad :) Felicitari pentru Leon, sa il stapanesti sanatos !

Modificat de luciteck
Link către comentariu

L-ai lasat fara ele? :D

DE azi, da, au revenit farurile cu halogen pe masina.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Aproape. E un nene care rezolva acum acte si chestii, ba char se ruga de mine sa-mi dea un avans. :) I-am zis ca nu e nevoie si ca daca e hotarat o scot de la vanzare si il astept. Pare un om ok, ma bucur ca ajunge masina pe mana cuiva care are grija de ea!

Daca nu se rezolva postez iarasi anunturile!

Link către comentariu

Ar fi bine sa ajunga pe mana cuiva care sa o aprecieze si sa aiba grija de ea.

Modificat de cogdao
Link către comentariu

Asa sper, ca am investit ceva suflet in ea si mi-ar parea rau sa-si bata cineva joc de ea si sa o lase in paragina...

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!