Jump to content

CW MK VI


Rave

Postare recomandată

E bine ca nu astepti prea mult. Poate ma dai o tura cand ne vedem, nu am mers inca cu noul model.

Link către comentariu

Am incurcat codurile cand am dat copy-paste si mi le-am trimis pe mail. :(

Dar imi place ca asta are urechea mai mica, cred ca o sa o pastrez putin.

Link către comentariu

Ureche de cheie de Golf VII, dinpacate si R...

Golfurile VII TL si CL, dar si Leon-urile si probabil Octaviile(?), vin cu urechea asta din plastic.

Link către comentariu

Stati, bre, ca nu am ajuns acolo inca. Astept sa vina cauciucurile de iarna, sa le pun pe jantele de vara ale Golfului si apoi o sa ma duc sa le schimbe si sa ridic masina.

Si da, cica e rosie, culmea! ;))

Link către comentariu

Ureche de cheie de Golf VII, dinpacate si R...

Golfurile VII TL si CL, dar si Leon-urile si probabil Octaviile(?), vin cu urechea asta din plastic.

 

Da si Octaviile vin cu ele din plastic, chiar si VRS-ul... :dry:

 

Ii faci topic si Leon-ului, da?

Modificat de TudorM
Link către comentariu

Astept sa vina cauciucurile de iarna, sa le pun pe jantele de vara ale Golfului si apoi o sa ma duc sa le schimbe si sa ridic masina.

Pai si de ce mai pierzi vremea pe forumuri?  :D   Du-te peste aia cu cauciucurile, haida, repede, ca avem de montat RVC-ul....  :winter:

Link către comentariu

A ajuns, e rosie, frumoasa, noua, curata si... in garajul reprezentantei... :(

N-au apucat sa termine azi pregatirea de livrare asa ca abia maine o sa o pot lua. Btw, voi stiati ca dezactivarea modului transport se face online cu fabrica?

Macar am apucat azi sa las jantele de aliaj ale Golfului, pe care le-am incaltat cu niste TS850 luate de la colegul PLay3r, multumesc si pe calea aceasta!

post-12783-14206468809587_thumb.jpg

Modificat de Rave
Link către comentariu

Golful e plin de anvelope momentan. Trebuie sa scot tot din el, sa mut ce am de mutat in Leon, sa-i fac o baita si niste poze si apoi il voi scoate la vanzare!

Link către comentariu

@ZWO: daca nu termini cu insinuarile de genul asta, ai sa vezi cat de usor se poate lua warn pentru off-topic.

 

@Rave: vrei sa iti fie deschis celalalt topic, da un report si cere. De la sine, nu o sa iti deschida nimeni nimic.

Link către comentariu

Arata foarte bine, ma asteptam sa fie putin mai galbuie.Bafta la vanzare!

Daca cumva incepi sa dai si separat sa ma anunti si pe mine te rog.

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!