Jump to content

CW MK VI


Rave

Postare recomandată

eu am un adaptor bagat mereu in priza de la bricheta si bag in el cablu de la .... cand am nevoie.

in rest trag capacul peste.

 

capacul nu e aiurea, e facut sa protejeze (la scurt) priza cand nu e folosita.

Modificat de Muale
Link către comentariu

Pai si eu tineam tot un adaptor similar mereu in priza de bricheta. Dar acum nu pot sa mai fac asta pentru ca nu pot sa mai inchid capacul de la sertar din cauza capacului ala mic. Si nu vreau sa-l rup, nu pentru protectie pentru ca oricum ar sta adaptorul in priza mereu, ci pentru aspect... :)

O sa comand un buton d-ala zilele astea!

Link către comentariu

da, am inteles problema ta.

cum a zis si colegul, nu merge scos capacul ala (fara sa strici nimic) si sa tii mereu acolo adaptorul USB ?

Link către comentariu

E un arc, ceva, cred - ca la carlige, ca nu e liber capacul, sare singur la loc. Daca mai desfac pe acolo o sa ma uit, dar pana atunci o sa comand butonul ala, ca oricum nu eram eu foarte fericit ca trebuie sa tin sertarul deschis ca sa pot sa incarc telefonul, si adaptorul ramane de back-up... :)

Link către comentariu

OK. Asta ma oftica la culme.

Cat ai dat si de unde le-ai luat? Daca ai motive sa nu raspunzi aici ma multumesc si cu PM.

 

PS: sa le stapanesti sanatos si sa le folosesti cu placere.

Link către comentariu

Le-am luat de pe OLX, parca, si au costat 500 de lei!  :winter: 

Asta dupa ce am tot purtat discutii cu diversi pe Ebay sa iau unele pe la 300 - 350 de euro, tot goale... Acum am nevoie de becuri si restul. Help! :D

 

Mai urc odata pentru Ego, poate asa merge.

 

post-12783-0-83939900-1415104441_thumb.j

Link către comentariu

WoW, super deal :), stiu ca mai ai de cautat restul pieselor dar ai inceput cu dreptul :). Bv!!

Link către comentariu

pune-le pe masina :D  si mergi numai ziua si in oras, merita oricum :D  spor la cautari pentru restul componentelor.

Link către comentariu

Le-am luat de pe OLX, parca, si au costat 500 de lei!  :winter: 

Asta dupa ce am tot purtat discutii cu diversi pe Ebay sa iau unele pe la 300 - 350 de euro, tot goale... Acum am nevoie de becuri si restul. Help! :D

 

Mai urc odata pentru Ego, poate asa merge.

 

attachicon.gifpost-12783-14151037564916.jpg

 

superbe,..... :icon_thumleft:

Link către comentariu

Naaais. Cand ai zis fara becuri m-am prins :D si acum poza a mers de pe tapatalk. Sunt in stare ok, urechi tot?
Parerea mea ar fi sa iei becuri noi Osram Xenarc D1S. Nu stiu daca si ridicatoarele de tensiune merita sa fie noi.

Pana nu ai mufe le pui doar de decor.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Ca becuri ma gandeam la astea:

 

http://www.carsystems.pl/genuine-philips-4300k-d1s-hid-xenon-bulb-oem-xenstart,id964.html

 

Ca oricum cred ca iau BCM si adaptoare de la ei.

LE: Spuneti-mi si mie, va rog, ce BCM-uri suporta xenon si stopuri LED, sa stiu ce sa caut. Ebay-ul are preturi mai mici decat CS...

Modificat de Rave
Link către comentariu

Direct tot kit-ul pt autoleveling (mai putin calculatoarele din far)

http://www.carsystems.pl/vw-auto-leveling-sensor-retrofit-kit-vw-golf-vi-6-xenon,id462.html

 

Mie farurile de la carsystems mi-au venit cu Osram.

 

LE.: Tot ce e cu 87 in coada. De preferat si o litera cat mai departe in alfabet, 87Q, R.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!