Jump to content

CW MK VI


Rave

Postare recomandată

@TEFF - si nu-ti dau eroare? sau ai anulatoare?

Banuiesc ca astea, nu, cu 4 SMD-uri?

post-3263-0-50449700-1335469018_thumb.jp

Modificat de GabiB77
Link către comentariu

Putin OT dar... Fix de asta vorbeam! Am un prieten cu un Leon 1P care a schimbat 3 seturi pe garantie ca se tot ardeau leduri din ele. Si altul, tot cu Leon, tot cu acelasi tip, care are de aproape 3 ani si ii merg perfect!

Anyway, problema mea cu ei nu e cu fiabilitatea, si cele OEM se pot strica daca ai ghinion, ci cu design-ul. Pentru Golf VI singurele care-mi plac, sunt cele care le imita pe cele de R. Si acelea sunt destul de scumpe cat sa nu se merite cumparate!

Problema mea cu design-ul stopurilor OEM de Golf VI este dunga foarte groasa de semnalizare. Si cele Dectane au dunga la fel de groasa, asa ca nu ma ajuta cu nimic. Faptul ca se aprind cu led-uri in loc de becuri nu ma intereseaza!

@Teff: Sar'na. Ma uit acum!

Link către comentariu

Dar cam scumpe... eu am mai dat 20 de lei in plus si am 48 de SMD-uri in total :P

Chiar daca se ard cateva (desi nu cred), tot mai raman sa lumineze :D

Link către comentariu

Scumpe, corect, dar mnah. Am avut si led-uri mai ieftine si nu eram multumit de culoare, trebuia sa pun 837263 de anulatoare. Asa ca, cel putin la mine, varianta din prezent ma multumeste si o sa o folosesc ai pe viitor

Link către comentariu

corect, aici ai dreptate...

+1

O sa le incerc si eu! Dar tot ma arde gandul de cele originale.. :)

Link către comentariu

post-12783-13355391976636_thumb.jpg

Si cica ar trebui sa plec de la munca... :(

Cred ca mai stau!

Sent from the past to be read in the future.

Link către comentariu
Master_Blaster

Uff naspa, d'aia eu am ajuns sa stau la birou pana la 8 ca sa nu mai prind traficul de cosmar din Bucuresti. Acum lucrurile s-au schimbat si deja incep sa salivez cand vad asa ceva. :)

Link către comentariu

:)) Ma batea idea la un scuter/ceva dar nici pe bicicleta nu stiu sa merg...

Am mers de cateva ori pe motor si m-am descurcat decent, dar cumva, de fiecare data cand urc pe bicicleta zici ca sunt un peste afara din apa...

Link către comentariu

@rave: Tu luai coada care se ducea?

Ce probleme aveti si voi :)), eu azi am mers pe jos cam 5km :D

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Nope! Pe cea care venea!

Si odata iesit de pe straduta pe care eram, aveam doua alternative identice: pana in pipera, sau pana pe la B-dul Colentina ambele directii asa cum vedeti...

Iubesc zona aia... :(

Link către comentariu

Lasa ca mai este "putin" si se inaugureaza pasajul Vacarescu si se descongestioneza traficul in zona. :)

Link către comentariu
Master_Blaster

Trec des prin zona si cum nu ajung la pasaj imi convenea traficul lejer dar azi deja se pregateste marea deschidere, de sapt viitoare traficul pe acolo sigur o sa fie o idee mai sigur.

Link către comentariu

Nu stiu cat o sa ma ajute pe mine pasajul. Sper sa fie mai ok desi ma cam indoiesc, fiind doua zone total separatee, desi apropiate :(

Link către comentariu

Am mai pus astazi, cu ajutorul lui Cristi (Al Bundy) cum altfel, si luminile la picioare.

Deocamdata e lumina afara asa ca nu pot sa va spun ce si cum. Au fost lasate aprinse mereu la 30% intensitate, astept sa vina noaptea sa vad cum se vad si modificam dupa.

Si daca tot ma plictiseam dand ture in jurul lui Cristi, am scos GOLF si TSI de pe spate.

Revin cu mai multe impresii dupa intuneric! :)

post-12783-13360356684457_thumb.jpg

post-12783-13360356825694_thumb.jpg

post-12783-1336035700594_thumb.jpg

Sent from the past to be read in the future.

Link către comentariu

post-12783-13360375713951_thumb.jpg

Shiny clean stock ass! :))

Sent from the past to be read in the future.

Link către comentariu
vali_devill

Nice!poti sa le lasi la 100%...stingi plafoniera,noaptea va fi spooky

Brgds

Link către comentariu

Aaaaaaaaaaaaa! Am uitat sa spun ca m-am intalnit iar cu babuinul! :)

De fiecare data ma minunez cat de bine arata masina asta...! :)

poti sa le lasi la 100%

100% in mers e cam mult.

Sunt 30% in mers si 100% cand se deschide o usa! Ar trebui sa fie ok dar revin la noapte cu impresii!

Link către comentariu

Esti constant, de pauza nu stii :) bv sa ai spor

Link către comentariu

cat te-au costat materialele? nu se pot lasa inchise in mers si doar cand se deschid usiile sa fie aprinse 100%??? :dry:

Link către comentariu

Esti constant, de pauza nu stii :) bv sa ai spor

Imi fac si eu de lucru :P

cat te-au costat materialele? nu se pot lasa inchise in mers si doar cand se deschid usiile sa fie aprinse 100%??? :dry:

Au fost 160 de lei(parca, nu mai tin minte exact) lampile cu tot cu cabluri, luate de la Jaf.

Se pot lasa si inchise in mers dar o sa incerc mai intai deschise la intensitate scazuta.

Am vazut asa pe un Touareg si erau foarte ok!

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!