Jump to content

CW MK VI


Rave

Postare recomandată

Daca voi ziceti ca ar fi nevoie nu va contrazic, asa o fi.

 

Btw Daca tot vrei suspensie mai joasa dar nu f joasa ca sa ai probleme iarna, ai putea merge pe una oem sport, cum am eu si cum avea si George cu rotile de 17 o sa arate super ok, in opinia mea.

Link către comentariu

Confirm ca trebuie distantiere, pe spate sta cca 3cm inaintru, poate chiar mai mult. Nici flush nu e ok sa vina, jantele au doar 7J si ar arata cracanata.

Pentru drop, as recomanda pro kit-uri.

Link către comentariu

Sau sportline :) pt cativa mm in plus, poate pune si George o poza cu pro kit.

 

post-2151-0-98476400-1409604111_thumb.jp

Link către comentariu

am vazut live masina lui George si pe a lui prunaionutz (VWR -30mm) care pentru ochiul neformat e la fel de jos ca a mea (estimez ca am cca -40).

post-55088-0-06102000-1409604501_thumb.j

Modificat de mike.
Link către comentariu

Da, cred ca suspensia sport OEM e un compromis ok, masina fiind axata mai mult pe utilitate decat pe aspect / stabilitate. Ma are cineva pe acasa? :)

Link către comentariu

Pai amortizoarele oricum nu ma intereseaza. Daca e sa le schimb as lua niste FSD-uri... Si arcurile se potrivesc de colo-colo, asa ca cine vrea sa elibereze niste spatiu... spuneti-mi! :)

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

 

Multumesc celorlalti! ;)


post-12783-14104357615563_thumb.jpg

post-12783-14104357870909_thumb.jpg

Stie cineva codul capacelului de la stergatorul spate? Am reusit cumva sa-l pierd...
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!