Jump to content

CW MK VI


Rave

Postare recomandată

Este enervant de frumos interiorul tau, mai ales scaunele! :p Asteptam sa o vedem cu alte incaltari. Concediu placut!

Link către comentariu

Hopa !

Ti-ai furat-o. Ai intrat in hora cu nebunii.

 

Scaunele sunt DEMENTIALE. Schimbatorul si volanul sunt de vis. Climatronicul te scoate si el in fata. Plus restul bunaciunilor.

Masina este, clar, ca nici o alta. Sa te bucuri de ea in continuare. Felicitari.

Link către comentariu

Ce imi place la el este ca ingrijeste si tine foarte curata masina, Asta spune multe lucruri despre posesor.  :icon_thumleft:

 

Interiorul arata foarte bine dar la exterior as avea o singura obiectie: xenonul. mai exact lipsa lui...

 

Concediu placut! Foarte buna alegere cu zona Fundatica. Si daca ai chef de "joaca...dai o fuga pana in Bran si pe urma faci o urcare mai..."viteaza" :D .

Link către comentariu

Ha! :)

BC Premium... Slabe sanse, inca e prea scump sa merite si pot sa fac altceva de banii aia, adica stopuri :) Poate un Plus...

Clapeta de la torpedo chiar ar trebui sa o iau, nu stiu de ce nu am schimbat-o pana acum...

Incaltari... Vin si ele, incet-incet. Neaparat!

Pedalele... N-as vrea sa am un picior mai slab decat celalat. Le lucrez egal. Plus ca asa pot sa am mai multe chestii de aluminiu...

Drumuri viteze... Am avut, pana mi-a zis sotia ca-i e cam rau (si mai sunt si cu copilul) si de atunci n-am prea sarit de 60 pe serpentine... Poate dupa incaltari si arcuri mai dau o fuga. Singur! :d

Interiorul, mai ales scaunele :p , incerc sa-l tin mai curatel; nu ma simt bine daca e mizerie. Exteriorul insa e foarte jegos, bine ca e masina alba si nu se vede atat de rau. Daca era neagra... :))

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

ceva mai mare de 15" ca altfel nu mai rabatai bancheta:) Hai sa le vedem pe masina :icon_thumleft:

Link către comentariu

Am reusit sa le fac sa stea si cu bancheta la locul ei, dar prima data nu reuseam sa inchid portbagajul...

Link către comentariu

17/225/45? :))))

 

Yup! Have a cookie:

 

chocolate_chip_cookie.jpg

 

Aia ar fi cea mai echilibrată alegere pentru România. Din păcate.

 

Chiar ca din pacate. Asta e...

Link către comentariu

:beer:

 

Mda, la G6 dimensiunea asta + un set de arcuri si e cam ce trebuie.

 

Ps: mai sunt si "nebuni" ca mike dar asta e un lucru foarte bun!

Modificat de cristi511
Link către comentariu

Ce unde cum? :D

 

Nu iti mai urez nimic ca probabil te-am plictisit :P. Desi la inceput nu ma incanta ideea (desi nu conteaza ce cred eu), daca poti sa le faci un light gunmetal grey cred ca ar arata bine rau cu Albu' Bomboana.

 

Hai ca mai zic. Sa le stapanesti sanatos si confortabil!

Link către comentariu

Se fac ele singure de la plăcuțe. Eu așa le am. O culoare gri față și argintiu spate. Acum trebuie numai să le schimb.

Modificat de c6t9
Link către comentariu

Cauciucuri nu am luat inca, trebuie sa iau. Jantele vor ramane asa deocamdata, poate peste iarna o sa prinda alta culoare, vedem. Momentan sunt in cautare de arcuri.

Link către comentariu

Stii ce vrei sa iei sau esti in cautare de idei/variante? Nu de alta dar am avut prokitul si cu roti pe 17 si erau chiar ok. Dar, tu stii mai bine ce vrei de la masina. :icon_thumleft:

Link către comentariu

Pai am gasit niste Sportline la un coleg, dar mi-e ca sunt cam joase... Ma mai gandesc daca sa le iau sau nu.

Link către comentariu

Hmm...am un prieten care are pe un e90 sportline ( cuplate cu jante pe 19) si trebuie sa fie destul de atent cand merge cu masina. Eu cu prokitul nu am avut mari probleme nici iarna. Intradevar, in sleauri mai atinge scutul, dar nimic de speriat. SI deja am facut 2 ierni cu ele. Chiar cred ca sportline-urile sunt cam mult....

Link către comentariu

Desi in principiu este o modificare cu mult mai putin complicata decat altele pe care le-ai facut, are un efect incomparabil mai notabil.

Abia astept sa vad rezultatul.

 

PS: vrei sa incerci o tura cu Polacul, poate mergi pe varianta asta ? ( :D)

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!