Jump to content

CW MK VI


Rave

Postare recomandată

Frumoase jantele Orlando, vad ca iti plac si tie jantele in 5 spite!Vindea un coleg pe forum un set, banuiesc ca le iei de la el nu?ce suspensie pui?

Astept sa vad noul look :)

Modificat de pr_cata
Link către comentariu

Nu iau VWR, o sa iau Eibach-urile din catalogul de accesorii, DriverGear dupa cum sunt cunoscute in state:

 

0b2a63abe05a47de92fa9df922af50c2_800x600

 

De ce nu Pro Kit? Nush... Astea coboara doar 20-25 fata de 30, ceea ce ar trebui sa ma ajute iarna si sunt lineare, nu progresive, ceea ce ar trebui sa ma ajute cand o sa schimb si amortizoarele cu FSD-uri.

Incerc si eu sa vad ce iese :p

Link către comentariu

Da, dar diferite. Au alte rate si coboara putin mai mult.

Link către comentariu
prunaionutz

Coboara mai mult pe fata, spatele ramane sus. Eu am spatele mai ridicat cu aproape 1 cm cand am rezervorul gol.. Si sunt cumparate corect, dupa greutatile de pe punti.

Modificat de prunaionutz
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Mi-am tradat prima dragoste si flirtez cu un Android acum.

Am avut o ocazie sa iau un HTC One foarte ieftin asa ca am profitat. Deocamdata ne intelegem binisor impreuna...

Link către comentariu

Oh, God, no, please don't

:) I kid. Daca te multumeste, pastreaza-l pana la aparitia lui 6, desi nu se stie daca va fi, cum ne-a obisnuit apple, inca un landmark.

Link către comentariu

Putin cam intunecate pozele pt ultrapixeli :D , aka 4mpixeli. 

Sa-l stapanesti  sanatos. 

 

Curand probabil sar si eu din barca apple, dar la nokia/microsoft.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Are multe chestii bune One, însă camera este criticată de mai toți utilizatorii.

Link către comentariu

Mda, camera e cam meh fata de 5/5s ( pozele de mai sus au fost facute seara/noaptea ce-i drept) si inca nu m-am obisnuit cu dimensiunea (tot apas s in loc de a pe tastatura :)) ).

Il luasem initial sa-l vand, pentru ca pretul de achizitie a fost foarte mic si puteam sa mai economisesc niste bani catre 5s- ul pe care vroiam sa- l iau. Dar am zis sa- l incerc putin si e ok...

Android-ul nu e nici pe aproape de iOS dar ecranul imens si faptul ca se misca bine compenseaza asa ca, per total, e ok...

Link către comentariu

Probabil e chestie de obișnuință, eu n-am rezistat mult cu iOS și WP mă chinuie zilnic, cu prima ocazie zboară.

Link către comentariu

Nu mai dati banii pe prostii. Luati jucarii la ... masinute.

Link către comentariu

Sa il stapanesti sanatos!Mie mi se pare ok camera(de fapt camerele) pentru snapshoturi, pentru restul exista dslr&fuji.

Eu am trecut de la bb bold la htc mate si singurul lucru care ma enerveaza este ca nu imi merge in conexiune rsap.Din punctul asta de vedere androidul sucks(se poate rezolva totusi dar implica unlock).

Ai facut update-ul la kitkat?

Modificat de TDR
Link către comentariu

A venit cu 4.4.2 si-mi zice ca nu exista alte update-uri. La fel ca la iphone nu o sa ma complic cu jailbrake, unlock sau rootat.

L-am luat de la Vodafone asa ca banuiesc ca e blocat in retea, dar nici nu am alte numere asa ca nu ma intereseaza. Plus ca am niste colegi care au avut varii probleme cu ele asa ca o sa-mi tin garantia intacta.

RNS-ul mi-a vazut agenda cum trebuie asa ca sunt multumit si pe parte de bluetooth, exceptand un delay pe care IOS-ul nu-l avea intre momentul cand suna telefonul si momentul cand aparr pe ecranul RNS-ului...

Link către comentariu

Daca nu se conecteaza rsap nu merge functia sms si nu foloseste antena masinii implicit ducandu-se mai repede bateria.

O sa verific delay-ul ala de care zici...

Link către comentariu

Nu am CB+ si nici nu cred ca modulul integrat in RNS-ul 315 stie SMS asa ca nu ma afecteaza din pinctul asta de vedere. Si daca le-as avea tot ar fi oarecum inutile, singurele sms-uri pe care le primesc sunt reclame si instiintari de plata :)) pentru orice altceva folosesc fb si w-up.

La mine, acum, face asa: mai intai suna telefonul si dupa aproape o secunda imi taie muzica si apare si pe ecranul navigatiei. La iPhone lucrul asta se intampla instant. Nu e ceva foarte deranjant, dar pentru ca stiu ca se poate mai bine, acum ma deranjeaza :)) Tot tind sa ma intind spre telefon sa raspund pentru ca nu pot din RNS...

Link către comentariu

Exista un update software pentru RCD 510 ? Pentru ca la mine nu arata la fel ca la tine ?

Link către comentariu

315. Scrie fix 2 posturi mai sus.   :D

 

in RNS-ul 315...

Modificat de starchaser
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!