Jump to content

CW MK VI


Rave

Postare recomandată

Aici sunt o groaza de poze facute toate cu Olloclip-ul. Chiar e interesant si scoate niste poze foarte ok!

Ne intalnim cand vine furia alba! Vreau sa ma plimbi! :)

Link către comentariu
micuzzu_marius

f tare man, ai schimbat si volanul sau a ramas orginalul ai cumparat restul, gasesc pe undeva doar tastele de pe volan sa le cumpar, nu ma intereseaza sa fie functionale doar ca arata de 10 ori mai bine un volan multifunctional decat unu simplu :icon_thumleft:

Link către comentariu

E schimbat si volanul si airbag-ul.

Din cate stiu nu poti sa pui comenzi pe volanul normal, nici active si nici macar capacele.

Daca nu vrei comenzi poti sa iei volanul de GTI fara comenzi. Arata de 100 de ori mai bine, si airbag-ul tau se potriveste perfect pe el!

Link către comentariu

Volanul de HL lipsea la interior. Sa il pipai cu placere :D

Mie unul imi place mai mult decat cel de R/GTi

Link către comentariu

Eh, lipsesc mai multe dar apar ele incet-incet...!

Cu ocazia asta am constatat, cu oarecare surprindere, ca cele doua volane nu sunt la fel.

Mai exact, cel de Trendline este mai rotund fata de cel de HL. Culmea, stiu, dar este o diferenta care se simte la mana! Nu e nici in rau, nici in bine, este doar altfel! Ambele au plusurile si minusurile lor!

Link către comentariu

CB+ :P

Da!

Apoi, vrand-nevrand trebuie sa pun tempomat. Calculatorul de coloana, fiind unul Higline, care stie si tempomat imi da acum eroare ca nu gaseste tempomatul, logic, pentru ca nu exista! :D

Apoi vor urma, RCD 510(cred, nu am nevoie nici de navigatie nici de DVD player asa ca nu cred ca merita diferenta catre un RNS), bluetooth OEM si incalzire in scaune.

Link către comentariu
micuzzu_marius

senzori presiune pneuri, senzor nivel lchid parbriz.... :icon_cheesygrin:

Link către comentariu

Felicitari pentru achizitie, o sa comanzi traficul de la butoanele alea :))

Mai lasa si altora niste upgrade-uri !

Link către comentariu
Master_Blaster

Frumos, acum inteleg cobinatia airbag-ul tau este pe volanul lui kadettro (de r/gti) iar volanul lui este pe masina ta. F tare!

Tempomatul ar fi pe primul loc urmat de scaune incalzite. Si ar mai fi si oglinda heliomata cu senzorul de ploaie/lumini....

Link către comentariu

airbag-ul tau este pe volanul lui kadettro (de r/gti) iar volanul lui este pe masina ta. F tare!

Exact! :icon_thumleft:

senzori presiune pneuri, senzor nivel lchid parbriz.... :icon_cheesygrin:

Tempomatul ar fi pe primul loc urmat de scaune incalzite. Si ar mai fi si oglinda heliomata cu senzorul de ploaie/lumini....

Cred ca o sa ascult sfatul asta deocamdata! :))

Mai lasa si altora niste upgrade-uri !

Link către comentariu

Fix la acela ma uitam si eu! :))

Intr-adevar, mai am o groaza planuite dar o iau incet, fara graba. Suntem tineri, avem timp!

Vad ce gasesc, ce bani am disponibili, de ce am nevoie mai mult si le fac.

Discutam cu sotia zilele astea sa luam un teren pe langa Ploiesti, sa se mute parintii mei de la apartamentul din Ploiesti acolo, si langa ei sa ne facem si noi o casa de "vacanta". Un refugiu de week end.

Daca o sa facem asta o sa pun stop la tot ce inseamna upgrade la masina!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Era sa uit! :)

Tineti minte arcurile Drivers Gear pentru care PBN mi-a dat pret de 1.250 de lei??? Da?

Ei bine, Alex(zenoracing) mi--a dat pret de 200 de euro la ele...! No comment!

Modificat de Rave
Link către comentariu

Unul dintre led-urile de la numarul de inmatriculare. Partea proasta e ca Jaf nu are e schimb pana pe 4-5 Mai :((

Trebuie sa pun lumanarile la loc. Cu ocazia asta ma gandeam sa le comand pe cele originale!

Link către comentariu

Sau poti sa iti pui cum am eu la masini de ani buni si fara eroare, fara sa se arda + garantie 2 ani

100ron

Link către comentariu

Banuiesc ca Jaf il va schimba pe garantie pe acesta, dar chiar si asa...

Detalii! Ce, care, cum, unde ? :)

Link către comentariu

mai bine te orientai la cele ca ale mele, dar stai ca am uitat, nu-ti place Dectane :P

Modificat de GabiB77
Link către comentariu

mai bine te orientai la cele ca ale mele, dar stai ca am uitat, nu-ti place Dectane :P

???? Ledurile tale sunt luate de la Dectane?

Si nu am zis niciodata ca nu-mi place Dectane, doar ca lasa de dorit, cateodata, calitatea produselor lor!

Cam mergi la ghici cu ei, stai mereu sa te intrebi "Oare se vor strica? Oare mi se arde un led si ramane farul stirbit?"

Dar in gama aia de pret nu au concurenti! Ce-i al lor e al lor!

Link către comentariu

nu am gasit exact sa scrie Dectane, dar tot alea sunt... toate sunt facute in Taiwan :D

ca si farurile, sunt comandate de la Dectane, dar pe ele scrie SONAR

Asadar SONAR/DECTANE, tot mai bune decat chinezarii NONAME ;)

Link către comentariu

Totusi nu compara dectane.de cu alibaba.com, sunde una scrie pe cutie si alta e in cutie... ;)

Ma rog, pareri si pareri, dar calitatea e mai buna... sunt la al 4-lea set de faruri si la al 3-lea set de stopuri Dectane/Sonar/Depo si nu am avut probleme sa se arda vreun SMD... Pe Corsa le am din 2009

Link către comentariu

Banuiesc ca Jaf il va schimba pe garantie pe acesta, dar chiar si asa...

Detalii! Ce, care, cum, unde ? :)

http://www.viperalarms.ro

Daca te duci acolo spune-le ca vii din partea lui TEFF

Modificat de TEFF
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!