Jump to content

My wolf


DomaniG

Postare recomandată

avus 2? fi serios man. doara nu iti pui arcurile si o trantesti degeaba. ce-i asa greu sa gasesti o pereche de bbs`uri..cam toti asta te sfatuiesc sa faci

Link către comentariu

Da am gasit BBS Style superbe :X dar sunt de BMW .Ce .... doar pentru BMW au modele frumoase.

Link către comentariu

domani oare nu are treaba politia daca ai sters dunga neagra de pe nr de inmatriculare? :huh:

Link către comentariu

Nu iti are treaba politia.

Am gasit un set de jante Antera 321 17" ET35 si unu de Borbet T 17" 8j.Grea alegere.

Link către comentariu

Azi am scos bara de la vopsit si vreau sa zic ca a iesit superba .Chiar va recomand vopsitoria Opel West.Sunt niste oameni de cuvant si foarte profesionisti.Pana una alta ce parere aveti de roatele astea :

Primele sunt Dezent 17" 5x100 8J ET35 iar celelalte ANTERA 17" 5x100 ET35 7J .La Antera ma gandeam sa le vopsesc spitele negre iar buza sa ramana polishata :rolleyes:

post-34423-0-26795800-1299848087_thumb.j

post-34423-0-42353600-1299848098_thumb.j

post-34423-0-80267400-1299848225_thumb.j

post-34423-0-02325400-1299848244_thumb.j

Modificat de DomaniG
Link către comentariu

Am avut modelul Dezent si nu par chiar asa mari pe masina, mai ales pe 17". Eu votez ANTERA. Sa terminam o data cu povestea asta. :D

Link către comentariu

Eu votez DENZET , imi place mult modelul , mai ales ca este 8J :) .

Vorba lui @rudolf.s , alege un model si termina odata cu povestea jantelor :)) .

Link către comentariu

Eu votez ambele seturi,dar mi se par mai dragute un pic antera,dar nu stiu cat de bine ar arata vopsite,in orice caz cum au zis si colegii de mai sus alege un set de jante si termina cu capitolul asta

Modificat de Auras
Link către comentariu

daca ajunge termometru la 20 de grade si tu nu ai jante pe masina eu propun sa nu iti mai scrie nimeni pe topic :blah_:

Link către comentariu

Abstrakt daca vad pe ceas la masina 20 grade si nu am jante o sa rog sa stearga topicul :)).Promit :)) :blah:

Azi am vazut pe viu jantele Dezent tot cu guma arata foarte mici :| Et35 8J.Zici ca sunt pe 16 :|

Link către comentariu

Nu-mi place sa spun "eu ti-am zis", dar ti-am zis. Le-am avut. Sa speram ca reusesti sa le iei pe celelalte.

Link către comentariu

Abstrakt taci acolo ca acum seara merge Circoloco sa vada ANTERA ......Nu comenta.....Sper sa fie cum arata in poze nu deformate,etc .Cu ocazia zilei de sambata mi sau spart sitele din toba finala si ma gandeam sa achizitionez o toba sport Remus sau o toba OEM si sa pun un tips dublu.Nu vreau sa fie galacioasa.Oare merge sa fac o prelungire cum e cea din poza (stiu ca e dintr-o bucata cu spoileru)

post-34423-0-80262400-1300027703_thumb.j

Modificat de DomaniG
Link către comentariu

du-te la criss in gradiste iti face el toba custom sau ti-o modifica a ta si iti poate face si prelungirea.

Link către comentariu

Deci la 20 de grade se poate executa postu."topic closed and delete"

Link către comentariu

Marius stiu ca nimic nu se compara cu originalul.O sa ma axez pe Santa Monica

Link către comentariu

sincer si eu mi-as pune originale...pe gumele de iarna pe 15... :vaidecapulmeu: :frigbaitata:

hai ca totusi de la avus la santa monica e un pas inainte :P

Link către comentariu

abstrakt atata bai sa fie (vina tu cu alt model in afara de Santa Monica).Numa sa montez maine "aia" :rolleyes:

Link către comentariu

Din pacate astazi au fost peste 20 de grade nu am facut poza la termometru....insa jante vad ca..........:-??

Link către comentariu

Azi am vazut pe viu jantele Dezent tot cu guma arata foarte mici :| Et35 8J.Zici ca sunt pe 16 :|

orice janta cu buza iti va parea mai mica decat una fara :)

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!