Jump to content

My wolf


DomaniG

Postare recomandată

Sambata ,bucuros am scos si eu masina de la vopsit (10 zile a stat in frig sub cerul liber).Cum se zice in popor "nici o minune nu tine 3 zile" azi la 18:30 stateam frumos pe banda 1 la semafor rosu cand am simtit ca se ridica masina din partea dreapta.CAnd ma uit in oglinda vad cum o blonda mutanta a dat cu spatele din parcare si sa bagat in "caleasca" mea .In concluzie : vopsea spoiler rasa cu adancitura de zici ca a bagat surulbenita (pana la plastic).2 ore am pierdut la politie cu BLONDA deoarece nu a vrut sa recunoasca.

Link către comentariu

Domani e lovita rau masina??? pune niste poze sa vedem si noi :blink:

Link către comentariu

Eu sunt deja obisnuit cu astfel de :incercari" ma mir ca nu am ramas atarnat de gatu' unuia dintre cei care "m-au inpins" . Hai la mine sa iti dau banda 3M ca ma un dulap de ea :lol:

Link către comentariu

Si? A recunoscut pana la urma? Se face pe RCA-ul ei, nu? Unde mergi de data asta la vopsit? La Cirpi NU, asa-i? :)

Link către comentariu

Azi am fost in reprezentanta si ma costa 900ROn la care UNIQA a zis ca nu poate accepta sa ceva.Pana la urma maine la 15:00 trebuie sa fiu la Opel West ca sa las spoileru spate si vrum vrum.Azi am lipit numarul + semiluna (10x Redfighter pentru benzile 3M).Am sa atasez mai pe seara poze.

Link către comentariu

Cand am vopsit-o eu pe casco in reprezentanta, agentul de la constatari mi-a zis ca nu se poate, masina nu mai e in garantie :))(de parca avea vreo relevanta treaba asta). Sa stii o treaba... o faci unde vrei tu nu unde vor ei sa te trimita. E adevarat ca urmatorul an nu au mai vrut sa ma asigure insa sa fie sanatosi la cati bani au primit de pe urma mea.

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Azi am facut o intalnire spontana cu marius1982 :)) .Am lipit numaru pe fata :( si semiluna.E la nivel cu capota si nici nu se observa :D

Multumiri lu` Redfighter

post-34423-0-87292600-1299095978_thumb.j

post-34423-0-04009900-1299095990_thumb.j

Modificat de DomaniG
Link către comentariu

Si de ce nu era bine daca nu se vedea deloc semiluna lipita? Daca era semiluna prinsa cu nituri si chituita frumos? :)

Modificat de rudolf.s
Link către comentariu

rudi in caz ca o vand pun pe ea inapoi grila OEM.Lumea nu se omoara dupa grila fara semn.

Link către comentariu

Mda. Tu stii. Inseamna ca ai solutii temporare pe masina si esti pregatit sa o vinzi oricand. Nu?

Link către comentariu

rudi nu il necaji pe om :blah:

si ca sa existe si a 3-a parere ..eu nu o mai puneam deloc si lasam gaura in capota sa fie mai DUB :icon_thumright:

Link către comentariu

Incepe sa arate bine lupul. :) Un bad boy look si gata problemele cu luna, semiluna :D

Link către comentariu

Bebeee puteam sa fac un Bad Boy look cu 70RON din fibra de sticla dar nu imi place.

Azi am lasat spoiler spate la Opel West (foarte promti si profi).

Ce parere aveti despre Wolfrace ?Ma gandesc sa achizitionez un set Wolfrace AR2 17" .

Link către comentariu

Adica astea?

14102008034.jpg

Arata bine dar iti trebuie deja discuri de frana sport si etrieri vopsiti. :) Se vede tot. E ca un tricou transparent la femei. :D

Link către comentariu

is prea tiganesti :P baga odata borbet sau bbs si sti o treaba

Link către comentariu

Bebeee Eu as vrea ASA R1 dar nu dau 600-800E pe niste jante.

Veniti voi cu ceva idei :scratch:

post-34423-0-43620900-1299253292_thumb.p

Modificat de DomaniG
Link către comentariu

Eu zic sa pui ceva .. altfel :) nu dinastea lucioasa, cromate, sau fel si fel de briz brizuri ce nu se potrivesc. Cauta niste bbs sau amcar bbs style, de la alte firme. BBS RS, Sau veiz tu ceva pe acolo!

Link către comentariu

jante de tabla date cu vopsea de sobe (argintie) si capace cu spinnere.

Link către comentariu

Cred ca asa ceva ar da cel mai bine pe masina :tomato::

10642693.jpg

Link către comentariu

DragoS cred ca vrei sa zici "lunar" .

Rulez superbe jante .O sa trec inapoi la Avus 2.Nu mai am nervi de cautat jante.

Link către comentariu

auzi, iti iei acu orice jante dupa ce ne-ai enervat nervii, inteles??

evident, nu avusuri....

Modificat de DragosR
Link către comentariu

Aaaaa...mi-am adus aminte ca si tu(dragos) ai vrut AVUS.

Chiar nu esti obligat sa citesti topicul meu :))

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!