Jump to content

My wolf


DomaniG

Postare recomandată

Se cam aburesc farurile. Desfa-le capacelele din spate poate mai scade fenomenul. Cum te multumesc farurile ca luminozitate si modul cum o imprastie pe drum?

Link către comentariu

Circoloco se aburesc deoarece nu sunt inchise etans.Nu am mai avut timp ca sa le inchid.Maine le voi inchide deoarece e cam ingust locul langa far.Maine merg ca sa le reglez .Pana acum sunt multumit sa vedem cum vor functiona dupa reglaj.

Oricum de maine vor urma :

-Bandourile vopsite

-Toba schimbata sau pus tips

- "Caut o grila tip fagure si nu gasesc...Toate grilele sa apeleze la mine =)) :lol:

Modificat de DomaniG
Link către comentariu

In dezmembrari gasesti sigur de la G5 GTI. Banuiesc ca vrei sa le inlocuiesti pe cele din bara. Sunt destul de mici. Cu o grila chiar si rupta de la un gti la un pret derizoriu eu zic ca iti faci treaba

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

arata bine cu grila noua...

iar cat despre toba...eu as opta pt una complecta...nu foarte zgomotoasa...

acuma tu sti ce vrei sa faci ;)

Link către comentariu

ma Cosmine... nu mai spala masina asa des ca-i dai jos vopseaua :)). Oricat de urat era afara in parcare a ta stralucea... mai las-o sa respire si ea... a mea nu a mai fost spalata din octombrie... si daca eu nu-s bolnav sa fie curata nu cred ca mai e nime... da n-are rost ca imediat e la loc pe vremea asta :D. In plus mizeria apara de sarea de pe drum :P

Modificat de Aerofan
Link către comentariu

Aerofane mie imi place sa straluceasca.Am ceva zgarieturi pana la tabla si nah cu sarea de pe drum mi frica ca sa nu o atace in partile sensibile.Maine merg sa vorbesc pentru vopsit.Daca vrei sa il admiri il parchez fix langa poarta .Vezi ca accepta si cadouri ( tichete pentru benzina) :))))

Lasa-mi in parbriz un sticker cu vwforum daca ai p`acasa .

Modificat de DomaniG
Link către comentariu

:D stiker n-am numa Luci are. Si mie-mi trebuie ca ala vechi se decojea si arata rau si lam dat jos... asa ca lasa-mi tu unu :) Ma parchez langa antena de obicei la gard :)

Link către comentariu

Ultima data cand l-am intrebat pe Luci a zis ca nu mai are stickere.Are cineva idee cum se numesc jantele din poza?

post-34423-0-27623800-1294425716_thumb.j

post-34423-0-39884200-1294425726_thumb.j

Link către comentariu

rudolf.s pacat ca nu pot afla ce model sunt acele jante .

Marti trimit la vopsit manerele + toate bandourile .Ma gandeam ca sa mai retusez putin capota + ceva zgarieturi care ma :vaidecapulmeu: .Manopera ma costa 200RON (trebuie sa cumpar eu vopseaua si fuleru) .Aveti idee cata vopsea ar trebui sa intre la bandouri + manere? Mi sa zis ca in jur de 300gr

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Nu are nimeni schita pentru fabricat distantiere 5x100 20mm si 10mm ?Vreau sa imi fac din teflon

Link către comentariu

Cu cine am mai vb au zis ca e mai rezistent deoarece nu se indoaie.Noua achizitie :)) .Va urma slefuirea ei si vopsirea in culoarea lupului meu LC6M :)))))

post-34423-0-30766100-1295786413_thumb.j

post-34423-0-57989300-1295786425_thumb.j

post-34423-0-04217200-1295786440_thumb.j

post-34423-0-37248500-1295786450_thumb.j

post-34423-0-19784100-1295786460_thumb.j

Link către comentariu

se vede ca masinuta a fost implicata in cateva accidente intentionat provocate de mana unui copil :D

oricum faina jucaria...mai ales daca o si vopsesti in culoarea maisni... ;)

Link către comentariu

Sa schimbat recent ulei ARAL 5 w40 (adus din Germanica) Filtru Ulei MANN (made in germany) am mai adaugat si solutie spalat motor Liqui ..... aaaaaa si sa mai schimbat garnitura din carcasa filtrului de aer (cea care etanseaza clapeta de acceleratie cu carcasa) .Merge perfect masina :D

Link către comentariu

In curand va urma :evil: :evil: .Ii voi schimba pielea cu una perforata iar cusatura va fi cu ata....

post-34423-0-88028200-1296126348_thumb.j

Modificat de DomaniG
Link către comentariu

Daca ai alta sursa unde nu e 300-400 de euro anunta-ma si pe mine :)). Sa te bucuri de el

Link către comentariu

Danke Red.Ma gandeam la un model de jante.Ce parere aveti de Keskin Kt1 ?

post-34423-0-21081100-1296207800_thumb.j

Modificat de DomaniG
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Salut frumoasa masina . Apropo de jante ai putea cauta pe ebay dar transportul foarte scump...

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!