Jump to content

My wolf


DomaniG

Postare recomandată

Oare sa umplu bandou ca sa il fac ca pe cel de america si sa pun numar mic sau sa il las de Europa? Vreau sa revopsesc bandou si am zis ca daca tot dau un ban sa mai modific ceva :D

post-34423-0-01718000-1357458555_thumb.j

post-34423-0-10751500-1357458569_thumb.j

Link către comentariu

Cosmine, daca si asa ai de gand sa o vinzi, ce rost mai are sa bagi bani in ea??

Sunt bani irecuperabili, asa ca nu are rost. Parerea mea. :)

Modificat de Rujjuman
Link către comentariu

De acord cu colegul de mai sus, dar daca te mananc eu cred ca ar arata bine cu numar mic pe fata :)

Link către comentariu

tot respectul pentru tine si ce ai facut la masina asta si eu am un golf 4 si stiu cum e cand ai virus de bagat bani obsesiv in masina :)) , insa as avea ceva de observat si fara suparare , e doar o parere toti avem dreptul la ea, nu inteleg nici la tine si nici la ceilalti oameni cu golf 4 de ce va puneti tobele astea, serios parca sunt batatoare de covoare jur....in rest jos palaria se vede ca tii la ea , nu vad rostul vanzarii , ai facut-o sa fie a ta si acum o instrainezi , eu unu n-as putea...insa si aceasta e doar o parere . sper sa nu o iei ca pe un afront ci doar ca o parere postarea mea

numai bine , o zi buna

Link către comentariu

Rusen - trebuia ca sa schimb toba deoarece cea OEM a fost foarte ruginita.Am zis ca daca tot dau un ban macar sa fie din INOX .La montaj am depistat ca nu o pot pune mai sus deoarece imi loveste in roata de rezerva.Deci a ramas mai "aplecata" .Oricum se vede doar daca te uiti atent sub masina.

O vand din motive personale.Daca ar fi dupa mine nu as da masina dar sa imi rezolva problemele.Pacat ca romanu nu apreciaza o masina intretinuta cu istoric la zi.La noi in piata e plin de masini facute din bucati ,senzorii din cluster acoperiti cu silicon ca sa nu se vada martorii.Ba se mai trezeste unu "Aaaaaa ........imi cumpar BMW de banii astia dar el nu are bani de o dacia 1300 ( ca sa nu mai zic de intretinerea unui BMW) sau ca merge afara si isi aduce (dar el nu mai calculeaza drum ,distributie,filtre,taxe si ce mai are de schimbat la masina) .Tocmai ce si-a adus un coleg un G4 din 2003 la 3800E ( are taxa de 260E ...+ RAR + Distributie,etc) sare de 4500E (atat i-am cerut pe masina mea) .

Link către comentariu

da stiu cam asa si a mea e adusa din DE si m-a dus mai mult decat zici tu acolo prin 2011 , e si o perioada moarta acum dar nah iti urez multa bafta la vanzarea ei

Link către comentariu
  • 1 month later...

Ieri am fost intr-o excursie pe Valea Muresului 3 persoane si am scos un consum de 5,8% .Mers legal 50-100.Tot ieri lupu a implinit 130.000Km :wub:

Link către comentariu

atat de mic consum ai la ea?wow...(eu la 1.9 trec de 7.5).....

 

si imi mai place un detaliu la ea->bucatica rosie din grila(nu stiu din ce este)..in rest misto masina :icon_thumleft:

Link către comentariu

Asa e romanul ,cat mai ieftin sa fie fara nici cel mai mic defect,daca se poate sa ,o dai si cu plinul facut...

Link către comentariu

atat de mic consum ai la ea?wow...(eu la 1.9 trec de 7.5).....

 

si imi mai place un detaliu la ea->bucatica rosie din grila(nu stiu din ce este)..in rest misto masina :icon_thumleft:

de carpa aia rosie a tras masina de a scos consum asa mic.

Link către comentariu

Pfuuuuaaaa.....Deci nu ma crede nimeni in privinta consumului? Ok...cine vrea sa cumpere masina??Daca nu scot consumu ala io dau la 3000€ iar daca scot sa se pregateasca xu 4500€ .Sa vedem care are curaj :)))) .

Sent from my GT-S7500 using Xparent Cyan Tapatalk 2

Link către comentariu

Stai putin, ca tu nu spui la nimeni ca mergi cu un pensionar. :D 

Va zic eu: in oras merge cu 40 km/h si se formeaza coada in spatele lui, iar pe valea Muresului stau TIR-urile dupa el. :))))))

Link către comentariu

Pe Valea Muresului am mers cu 100 constant.Foarte rar 50 in localitate (datorita statiei) ;)) · E si normal sa merg incet pe oras incet daca drumu e praf.Fiecare are grija de masina lui cum stie ;)

Sent from my GT-S7500 using Xparent Cyan Tapatalk 2

Link către comentariu

nu te lua de el :) ca eu marele viteaz si fericit ca pot sa-i dau talpa aici in Germania... am ajuns sa merg la lucru cu 100 pe autostrada.... odata din cauza ca toata lumea merge asa si doi ca am de facut 75 de km..... dus..... 150 dus intors.... tre sa tin de benzina sa ma ajunga chiar daca ma deconteaza cu 3 plinuri :))

Link către comentariu

Nu ma iau de el. :) Nici eu îi mai dau în gura de câțiva ani deja. Bine, Cosmin uneori e prea calm pentru stilul meu dar sok să fie așa. Mai bine decât un nebun vitezoman.

În Germania sunt 2 categorii: aia care merg cu 100 si aia care merg cu 170. Eu când am drum pe acolo fac parte din a doua. :)

Tapatalk 2-vel küldve az én LT30p-ről

Link către comentariu

bravo,o sa arate altfel interioru cu grilele alea

Modificat de nemtzalau
Link către comentariu

Au fost aproape gratis de la un prieten.Poate o sa mai primeasca si va anunt.Am o lene sa le montez :rolleyes:

Sent from my GT-S7500 using Xparent Cyan Tapatalk 2

Link către comentariu

in loc sa stai pana la 3 noaptea treaz mai bine le-ai monta ca dureaza exact o ora. Vezi ca la mine la prezentare e descris cum le legi la butonul de faruri.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!