Jump to content

My wolf


DomaniG

Postare recomandată

Nu mai e zapada.Aici ziua e cald :D in schimb am o problema :( De cand am pus jantele pe 7 imi sta volanu inclinat spre dreapta.Virez mult mai usor dreapta decat stanga.Am fost la unghiu de fuga si a iesit perfect.Chiar nu inteleg unde e problema. Joc la directie nu am ,jantele nu`s strambe ,gumele la fel.

Link către comentariu

Maine o sa inversez jantele ( cea de pe spate o pun pe fata) .Presiunea e buna ,am azot in ele.Tot maine am sa dau jos disntatierele de pe spate si merg la un service super dotat cu aparatura ca la americani si sa reglez geometria dupa valorile OEM :)

Link către comentariu

Multumesc Turbocip pentru sfaturi .Pai aveam 15 30 pe roata :sly: .

Modificat de DomaniG
Link către comentariu

Santa Monica = pure love !!! Pe mine ma incanta jantele astea tot mai mult...si eu am trecut la anvelope de vara asa ca nu ii stres

Link către comentariu

O mica infrumusetare la interior ag.gif .In realitate lumina nu e asa de puternica.E identica cu cea de la BC

post-34423-0-25012500-1330862776_thumb.j

post-34423-0-83188700-1330862783_thumb.j

Link către comentariu

Nu deranjeaza deoarece nu e foarte puternica lumina.Intensitatea e ca la BC si ledurile din clante.Sunt legate pe pozitie

Link către comentariu

poti sa faci 2-3 poze la lumina din clanta?

despre lumina din sertar,nu ii vad rostul. oricum de la volan nu vezi inauntru. de obicei tin telefonul acolo si nu trebuie sa il vad sa il apuc. dar daca tie iti place,e ok.

Link către comentariu

Muale daca te uiti atent in poze se vede lumina din clanta :D

Link către comentariu

pai nu am spus ca nu se vede. vroiam sa stiu ce ai facut acolo,cum ai luminat

Link către comentariu

la clanta cred ca o sa ma chinui si eu sa pun dar de unde le-ai legat de la butoanele pentru geamuri?ce mai trebuie inafara de leguri si fir?ledurile cum le-ai prins?ai pus soclu?

Link către comentariu

Gasesti aici cum am facut eu manerele la usi. Diferenta a ca daca nu ai acel plastic de la Audi, poti taia din carcasa unui cd o bucata de plastic (din partea zimtata de jos) si pui un led SMD deasupra.

Voi mai face niste poze cum se face.

post-2155-0-33099700-1330945296_thumb.jp

Link către comentariu
  • 1 month later...

Arata misto , dar cum stai cu semnalul radio ?:)

nu o faci in culoarea masinii sa fie tacamul complect ?

Link către comentariu

Semnalul e chiar foarte bun (identic cu cel OEM) .Prinzi toate posturile chiar si Ungurii.

Link către comentariu

Am modificat-o .Am fost in afara orasului si sunt foarte multumit de semnal

Link către comentariu

Arata mult mai bine cu shark.

Eu nu sunt foarte multumit de cum prinde semnalul la mine, era mai buna aia cu brat..

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!