Jump to content

My wolf


DomaniG

Postare recomandată

Thank you Jesus :D. Decat sa fii luat tot felu de jante de la tot felul de firme... nu mai bine ai luat astea? arata angelic de bine :icon_thumright:

PS: ai spalat azi bunatate de masina ca sa ce? :) uite ce ploaie a tras... la mine macar ploua a doua zi :))

Modificat de Aerofan
Link către comentariu

si nici macar nu o parcheaza unde are locul ci la intrarea altora :D

arata bine si asa, fara suspensie, dar trebuie sa muti janta lovita din stinga spate in dreapta fata (daca e sa o mai atingi o atingi pe aia "naspa" )

Link către comentariu

in sfarsit. Arata bine :D

@rudi.. daca vrei sa pui filtru ala sus e un baiat care are airbox pentru el. daca te intere da-mi un pm

Link către comentariu

Eh dragos eu nu am loc privat in fata blocului :)).Oricum numa sa vina caldura sa vopsesc etrierele apoi ma ocup si de janta aia (reconditionez)apoi vor primi polish.

Link către comentariu

si pana la urma ai ajuns la vorba mea .. :)) ai luat Santa Monica .. dau excelent pe masinuta ! eu nu cred ca as pune distantiere ...

daca o mai lasi si jos o sa arate si mai si !

bafta

Link către comentariu

Mai ales pe spate e nevoie de distantiere. Sunt prea bagate sub masina.

Link către comentariu

Superrr fain modelul de jante.Sa ai gija de ele :icon_thumright:

Link către comentariu

rudolf.s chiar are dreptate.Lasa sa vedem cum arata dupa ce pun suspensia.Abia astept :)

SYNDROM3 danke

Link către comentariu

Ieri am vopsit etrierele + marginea la disc (rosu +negru).Abi astept sa ajunga suspensia :soare:

Va urma :

-schimbare folie geamuri fata (65% sau 50% )(momentan am 35% si vreau sa ma apropriu de 73% .)

-vopsire sau colatare manere interioare

-colatare stalpi (nu cred ca merita la culoarea mea)

-colatare fusta fata - spate in carbon 3M

-poate o muzica de calitate de la PB powerbass

post-34423-0-18987400-1301817410_thumb.j

post-34423-0-34169100-1301817421_thumb.j

post-34423-0-52908100-1301817650_thumb.j

post-34423-0-06662800-1301817659_thumb.j

Modificat de DomaniG
Link către comentariu

ai folosit vopsea de sobe ce rezista la 650 de grade?:biggrin: :biggrin: ... la cat misto mi-am luat ca am vorbit de vopseaua de soba am ajuns sa-i intreb pe toti daca o folosesc.

Link către comentariu

Marius am folosit o vopsea EMAIL pentru lemn,zidarie,fier .Tot cu email am vopsit si la fostu golf si a tinut.

Link către comentariu

Bre dar pentru soba nu e LUNARU ?Ce aveti voi cu teracota mea? :biggrin:

Link către comentariu

Parerea mea ar fi sa renunti la colantatul fustelor in folie tip carbon, va arata oribil, nu are nici o treaba cu restul masini.

Link către comentariu

Oarecum sunt si eu de acord. Mai bine le vopseai. De banii aia poti face multe alte chestii. Sau daca ai folia, poti sa colaNtezi mai bine interiorul.

Link către comentariu

e.V.o mi-am vopsit eu manerele si consola cu o vopsea neagru mat de sobe pentru ca prima tura de vopsea cu care am vopsit in interior s-a crapat din cauza caldurii din masina vara, atunci am zis ca o sa cumpar vopsea rezistenta la caldura... altceva nu am gasit numai Alpina pentru sobe... de atunci vb intruna de vopseaua aia. :))

Modificat de Aerofan
Link către comentariu

rudolf.s nu am vrut ac sa le vopsesc deoarece mai sunt zile cand frec de.... cu buza de pe fata.Acum sunt strans si cu banii (trebuie sa schimb si folia de pe geamuri sa pun legala ,vreau sa pun si alte flanse la amortizoare daca tot le schimb)

Link către comentariu

A venit suspensia gresita.Cred ca e de G3 .Am ramas tampit cand am desfacut coletul.Ai dracului de nemti.Acum nu stiu cum sa fac si ce sa fac.

post-34423-0-29530900-1302116801_thumb.j

Modificat de DomaniG
Link către comentariu

Totusi pentru ce masina e suspensia pe care am primit-o?Nu am mai facut poze si la cea de pe fata .Deja mi-a sarit si somnu.

Modificat de DomaniG
Link către comentariu

...da jos proiectoarele alea din piata ca strica toata masina..parca ai fi cocalar:D

Link către comentariu

Taci acolo .....Te bliteaza omu iar tu nimic.Ar trebui sa renunti la folie Misule :)))Nu sunt din piata .Sunt pentru VW ;) .Iti duc sa vezi pentru ce model e?:)

Modificat de DomaniG
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!