Jump to content

My wolf


DomaniG

Postare recomandată

intre timp astazi a probat un filtru sport K&N si merge bestial masina...

probata de mine, RedFighter si Cosmin evident ;)

post-46846-0-94409900-1297441032_thumb.j

Link către comentariu

Pana una alta daca tot esti in pana de idei si cu cascaval in buzunar ti-as recomanda un bandou la bara fata plus vopsit toate bandourile+fusta fata si spate si manerele altfel va arata si dupa un polsih integral.....;)

Link către comentariu

Yasmin bandoul din bara e dat jos pentru vopsit.Luni la ora 9 intra la vopsit bandouri,manere spoiler.....plus scoase toate zgarieturile

Fusta nu o vopsesc ca la ce drumuri avem nu are rost .

Modificat de DomaniG
Link către comentariu

pentru cat poate sa coste vopsitul celor 2 fuste fata de impactul vizual care il au vopsite eu zic ca merita........acum tu stii eu iti pot zice ca de 2 ani de cand am masina si cu arcuri h&r cu drop 3,5cm o singura data am atins cu fusta fata intr-un trotuar,din vina mea ca am venit cu viteza si am pus frana brusc,nu stiu cum sunt drumurile in arad,dar na banii tai decizia ta...daca nu e prea mare deranj sa-mi spui dupa operatie cat te costa?

Link către comentariu

Deci merita sa montez si eu filtrul dupa ce sta de 2 ani intr-o plasa prin casa? :D

Modificat de rudolf.s
Link către comentariu

Ma gandeam la acest model de jante.Mai o suspensie trantita.Ce ziceti? :lol: :biggrin:

post-34423-0-67554600-1297514697_thumb.j

Link către comentariu

Dragos daca promiti ca ma ajuti sa le car si montez le cumpar :)))))

Cine il cunoaste pe posesorul acestui Audi A3 ?L-am vazut prin oras si vreau sa zic ca jantele sunt fenomenale.O scoate cam rar din garaj masinuta.

post-34423-0-58231100-1297519887_thumb.j

Modificat de DomaniG
Link către comentariu

Azi golfuletu a intrat la cuptor pentru vopsire.Maine voi atasa poze cu el.Cum o scot de la vopsit trag o fuga in TM sa vad jantele astea ;)) 7,5J Et32 fata si 9j ET15 spate :rolleyes:

post-34423-0-96876100-1298019068_thumb.j

Modificat de DomaniG
Link către comentariu

Din pacate da ,tot pe 16".Eu vreau sa pun pe 17 dar nu stiu daca am voie.Vreau ca sa ii obtin acest efect

post-34423-0-60589000-1298096906_thumb.j

Link către comentariu

de ce sa nu ai voie pe 17? cine nu te lasa? :P nu mai trebuie trecute in talon jantele. Varumio pe ibiza are tot 17, Fabia aia albastra are tot 17...masini pe aceeasi platforma aproape.

Link către comentariu

de ce sa nu ai voie pe 17? cine nu te lasa? :P nu mai trebuie trecute in talon jantele. Varumio pe ibiza are tot 17, Fabia aia albastra are tot 17...masini pe aceeasi platforma aproape.

da nu mai sunt trecute in talon dar domane fereste in cazul unui accident aia de la asigurari nu o sa te despagubeasca pt ca rotile nu sunt cele trecute in CIV...

Link către comentariu

dragos e ca un vultur :))

bogdane asa e dar daca nu is jantele gasesc ei gumele ca is roase sau alte lucruri ca sa nu iti faca masina..asa ca decat sa te bazezi pe ei... caz concret o cunostinta a rupt o janta in Brasov si cand a ajuns in Arad a mers la asigurari sa ii dea alta si raspunsul a fost: arata-mi groapa ca trebuie sa facem poze

wolfie ti-am zis pe G4 pui BBS, Borbet sau Keskin si nu are cum sa nu arate bine :P

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!