Jump to content

ESS


Alex@Audi

Postare recomandată

o sa vina si folia aia :) momentan e ok ...

etrierii a fost de munca la ei dar au iesit perfect

Link către comentariu

suspensia pare mai dura, masina a coborat destul de mult (mai mult decat ma asteptam)

m-am uitat pe certificatul ala de la H&R si scrie ca sunt de 3,5 cm

sunt foarte multumit de rezultat, singura chestie care sa zic ca nu prea ma incanta e ca acum masina topaie (neavand si amortizoarele de la h&r), dar sunt obisnuit de la TT :)

Link către comentariu

cunosc chestia cu topaitul:))

e urat cand ai piciorul in gaz si masina topaie... sa vezi cum se aude evacuarea :))

Modificat de Kostas
Link către comentariu

ce bine arata acum :) ti-am zis ca vor da f bine etrierii in culoarea masinii,si nu in rosu! pana nu te-ai uitat si-n certificat sa vezi ca sunt 3,5 nu m-ai crezut.. :rolleyes: oglinzile dau aiurea putin..ar merge vopsite in culoarea jantelor sau direct de carbon :D

Link către comentariu

Arata foarte bine masina keep up the good work......si vezi ca in timp arcurile h&r asa pe amortizoare oem le vor strica mai repede,eu am vazut la mine care am tot arcuri h&r insa amortizoare normale si pot sa-ti spun ca dupa 20.000 de km in tara noastra cu ele deja parca incep sa se duca amortizoarele,care au aprox 93.000 de km(73.000 de km in germania cu arcuri normale si 20.000 in romania cu arcurile h&r)

Modificat de Yasmin
Link către comentariu

:)) ce sfaturi da Raluca..se vede ca de mica ai stat printre ``tuneri``.. ti-ai format ochiul..gata..bravo :)

Link către comentariu

Senzatie masina! Felicitari si tine-o tot asa.

Pune si o poza din fata...sunt curios cum se vede cu grila neagra. Chiar daca e specific la S3, trebuie sa faci ceva si cu oglinzile ca nu prea se mai asorteaza cu nimic.

Spor la modificari!

Link către comentariu

rezolvam si cu oglinzile ... o sa fac azi sau maine mai multe poze ... ca nu aveam aparat la mine :)

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!